SELECT Струмица

Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Убаво е...ама во последно време е место кај што се собираат снобови,премногу е комерцијално,сите веке сакаат да одат таму,местово се смета нешто како култ....демек,ако си бил таму или ако излегуваш таму,ти си нешто посебно...нема грешка.
Кој кажал дека си нешто посебно или повеке од другите , или ти така си правиш филмови In Your Head ?
 
Член од
21 август 2007
Мислења
20
Поени од реакции
1
e jas sum od sr i izleguvam tama odamna i ke vi kazam oti u makedonija za razlika od drugite barovi e stvarno dobar ama nie makedoncite ne sme za takvo nesto so ke ke dojdat selanduri ko ke i aknat na taa vratta edna noga ke ga skrsat i nema obezbeduvanje u wc i stvarno e zalno za objektot mislam i site u sr se sinovi na nekoj taka da nemoze obezbeduvanjeto nisto da napravi okolu tva ako se zakace drugiot den oste tolko ke se prosire taa tepacka mislam stvarno e zalno zaradi nekoj procent od narodo so pustat tama da izlevat so se teski selandure tolko od mene nogo mee gajle ako navrediv nesto samo govoram realno i kak jas bi postapil da sum gazda na select :tocka da go ebam :P:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Select е убаво посебно после 12 и 30 кога се отвара барот и стварно добра журка паѓа, ама ме нервира што некогаш има претерано гужва.
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Select е убаво посебно после 12 и 30 кога се отвара барот и стварно добра журка паѓа, ама ме нервира што некогаш има претерано гужва.

е да супер е...само ногоо гужва е .,..ама не секојпат...инче добри песни пуштат у секој случај...
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
е да супер е...само ногоо гужва е .,..ама не секојпат...инче добри песни пуштат у секој случај...
Пуштат шо пуштат и знаат добра атмосфера да направат, ама вечерва имаше претерано гужва.
 

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
Во Селект веќе не велвам пари да ми даваш шо треба тепачка да направам за да поминам сите се бутат мислаш јаз незнам да бутам и не ми се варка на мене станано е како на времето во скала ептен глупо е веке во селект
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Пуштат шо пуштат и знаат добра атмосфера да направат, ама вечерва имаше претерано гужва.

МАлее да ....вечерва не се минеше од ного гузва ..после покасното по се расчисти тааа гужвата....ама ка си застанах на таа мааста немасе место дек да мрднам... :)
 
Член од
2 март 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
pa u select e sekogas zdrven narodot... i i muzikata ne mi se dopaga. jas sum bil i vo select i vo MAF MAF vi preporacuvan maf maf zakon e l...
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Kopirano od myspace-ot na gazdata na select :)

ZABAVA ZA OVAA NEDELA

CETVRTOK -06.03.2008-KARIOKI
PETOK -07.03.2008- DJ ak 47 and dance show SABOTA: 8 MART ZA SITE DEVOJKI BLEK MEN _Crnec tancer
NEDELA- MASKENBAL-09.03.2008 IZBOR NA NAJDOBRA MASKA-nagrada-200 EUR
PONEDELNIK –10.03.2008-ZENSKI STRIPTIZ SEKA-BELGRAD
VTORNIK-11.03.2008-GOLEMA KARNEVALSKA ZURKA SO ANTENA 5 VO ZIVO WITH : DJ POLLY RE-MIX
DJ PACO
DJ PARAGRAFF-22
Resident dj
DJ MNA
VJ COC
END DANCE SHOW: BRAZILIAN GIRLL(SILIKONSKI DEVOJKI).
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
3
kako prvo,za selekt,koj ne mu ja ima zemeno uste radosta neka mu ja zeme,ako tie nekolku sprata i interesni televizorcinja se TOOOLKU UBAVI I JAKI neka prodolze da ode i veruvajte ke ode i nema da umee da napravi razlika megu ZURKA NA KATANEO U KOLOSEUM I PESNI STARI DO 1 GODINA SEKOJA SABOTA PO IST REDOSLED.VTORO:narodot go grdi mestoto,celo vreme se zee navamu natamu koj so koj koj dek stoe koj kak igra koj u so e oblecen...selekt!tva li e zabava?
OPIJ SE,AKNI EDNA CASA GUSNI SI ZENSKATA ILI DECKOTO I KAKO NE ZDRAV LUDUVI NA PESNI SO SVETO VEKE GI IMA ZABORAVENO...
I POSLE SELEKT GO SPOREDUVATE SO KOLOSEUM?
u koloseum sum bila 1000 pati pola sk go znam na pamet i pak ke kazam:samo cenite i enteriero vredi za selekt...dobro...enteriero vredese,na vremeto ka beeme nekoja godina pomladi pa se ni bese interesno I BEEME KAKO ALISA VO ZEMJATA NA CUDATA ka flevaame u selekt...gi znam na pamet facite sto odat,koj kade stoi,koj so koj ke izleze,koj koga ke zamine,i koja pesna sledi posle taa sto sega odi...
AMA NEKO LUGE NE UMEET DA OSETAT I VIDAT RAZLIKA .NE OD SO NE SAKAT-OD SO NE MOZAT!ZAKORAVENI MOZOCNI VIUGI SE VIKA TOA...


imak-vie od strana-DOAGAJTE TA VIE GO ODRZUVATE REJTINGOT NA TOA ZABAVNO DUPCE1
p.s.a dali bil nekoj vo rascekor(bitola)ama od nasite?me interesira samo

POZZ I BEZ LJUTIS
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Има да биде лудница... ццц само ке има малко повеке гужваници :vozbud:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Слабо ке биде.... Најјако ке е во 19, ама тешка работа за маса. Се е резервирано.. Бај д веј, Никифор ке дојде. :(
 

NIKA

F.B.I (Fausse Bonne Idée)
Член од
11 април 2006
Мислења
791
Поени од реакции
12
Селект и у почетоко беше глупост и сеа е глупост....не ли те познават не те пуштат...голема работа ... па да влезам да ми згужват рубите..јаааа...нем па.....или летто да си избршат сите потта од мен...е нема па...не ом там пари да ми дават...има и други кафиче по мирни..мош не се најПОЗНАТТЕ ама нема гужва и слободно може да си говориш и седиш и шетиш...
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
селект можда беше така у почеток ....ама за други работи што ги изнакажа сепак не си во право....секако дека има и други кафичи ама сепак селект е меѓу подобрите .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom