Samsung Galaxy S8/S8 Plus

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.719
Поени од реакции
18.455
Мал офтопик...








 
Член од
9 март 2010
Мислења
366
Поени од реакции
372
Дечки дали уште сте на пачот од август? Додека светов пробува бета Орео кај нас уште октомвриски пач немаат пуштено :unsure:
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
881
Поени од реакции
923
Стигна апдејт на вип, телефонот земен од Шведска.
Незнам дали да го инсталирам, вака со 7.0 си фучи одлично.
 
Член од
9 март 2010
Мислења
366
Поени од реакции
372
Стигна апдејт на вип, телефонот земен од Шведска.
Незнам дали да го инсталирам, вака со 7.0 си фучи одлично.
7.0 ќе ти остане де, ова ти security patch за ноември само, нема да осетиш никаква разлика..
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
Стигна апдејт на вип, телефонот земен од Шведска.
Незнам дали да го инсталирам, вака со 7.0 си фучи одлично.
jas sekogas is pravam Update mislam taka e najdobro kje si imas najdobroto i najnovoto na tel sekogash :)
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
881
Поени од реакции
923
Ringke Full Coverage Screen Protector for Samsung Galaxy S8/S8 Plus Invisible Defender Super Thin HD Clearness Film
http://s.aliexpress.com/JruINZFV?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
Интересен скрин протектор?
Нарачав вчера ќе видиме кога ќе стигне.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Ringke Full Coverage Screen Protector for Samsung Galaxy S8/S8 Plus Invisible Defender Super Thin HD Clearness Film
http://s.aliexpress.com/JruINZFV?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
Интересен скрин протектор?
Нарачав вчера ќе видиме кога ќе стигне.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Pisi koga ke ti stasa dali e dobar..gore ako e folija ne cini..jas dve stakla kao poracav i dve folii dobiv
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Го оправил некој ова Edge Lighting ? Или си цепате без ? Нешто малку што читав на нет , ептен ми изгледа ебавање .. као со некој нареден пач ќе го средат овој проблем од Самсунг....
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Го оправил некој ова Edge Lighting ? Или си цепате без ? Нешто малку што читав на нет , ептен ми изгледа ебавање .. као со некој нареден пач ќе го средат овој проблем од Самсунг....
А кој е проблемот?

Имам С8+, еџ лајтингот ми работи океј, мислам кога ми стига порака и сл. како што и го имам подесено.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
А кој е проблемот?

Имам С8+, еџ лајтингот ми работи океј, мислам кога ми стига порака и сл. како што и го имам подесено.
S8 го имам.. мене не ми работи иако е уклучен.. така си беше од салон, на нет читнав малку дека имаат проблем сите осмици... као софтверски е проблемот... да не случајно важи тоа само за одредени пазари... мојот е во Германија купен...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom