Roger Brothers - во наши раце

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Веќе срам ми е да се декларирам како рап артист поради вакви фаци, преминувам на фолк:pos2:
 
I

InF3cTeD

Гостин
Веќе срам ми е да се декларирам како рап артист поради вакви фаци, преминувам на фолк:pos2:
не не грешка си...они се срамат од рапери како вас...пошто они се бренд нема како нив други :pos2::pos2:
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
Da sednam na kaffe nekade,da go vidam pred mene da mi pozdravuva zhenska,ke go sakinam.
Ednash imame praveno attentat na ovie XD

@tema.
Rapot & HiP-HoP'ot tone od idioti ko ovie =[
ееее....братучедка ми се сликала со тој алекс или како и да се вика па уште на фб ја стајла сликата па одоздола коментари срциња ставале, па ги реметев па не сватија:tapp:
 
I

InF3cTeD

Гостин
Sakam barem da im ja znam celta, da znam na shto celat, i sakam da znam shto do sega napravile. BAJ D VEJ izvolte eden prekrasen PLAGIJAT! Nosechkata pesna na albumot koja im e zashtitena so AVTORSKI PRAVA ( ZAMISLI ) e apla ukradena, ili gi drzhat zatvoreni u soba pa ne slushaat muzika , zatoa shto ukrale od svetska zvezda, ili nekoj apla gi remeti . Izvolte :)Eve gi :Eve go ::uvo:
грешка си брат...50 cent ја украл од нив...немој вакви муабети ќе им падне рејтингот (ако воопшто го имаат) :vozbud:
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Sakam barem da im ja znam celta, da znam na shto celat, i sakam da znam shto do sega napravile. BAJ D VEJ izvolte eden prekrasen PLAGIJAT! Nosechkata pesna na albumot koja im e zashtitena so AVTORSKI PRAVA ( ZAMISLI ) e apla ukradena, ili gi drzhat zatvoreni u soba pa ne slushaat muzika , zatoa shto ukrale od svetska zvezda, ili nekoj apla gi remeti . Izvolte :)Eve gi :Eve go ::uvo:
50 цент ја украл од нив. не заборавај...ОНИ СЕ УНИКАТ и бренд број еден на овие ју простори :baeh:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Sakam barem da im ja znam celta, da znam na shto celat, i sakam da znam shto do sega napravile. BAJ D VEJ izvolte eden prekrasen PLAGIJAT! Nosechkata pesna na albumot koja im e zashtitena so AVTORSKI PRAVA ( ZAMISLI ) e apla ukradena, ili gi drzhat zatvoreni u soba pa ne slushaat muzika , zatoa shto ukrale od svetska zvezda, ili nekoj apla gi remeti . Izvolte :)Eve gi :Eve go ::uvo:
Леле,кое крадење еј....цццццццц:tapp:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
проклет одговор добив :uvo:
•°o_O»--» Сашка »--»o_O°• says:
http://forum.kajgana.com/showthread.php?t=32191
vidi shto se zbori za vas
ROGER2 says:
ABE NE ME ZAMARAJ
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
а баш сакав реакција да видам :vozbud:
не ги замарај те молам тие се “познати“ личности не се будали да се замараат со обични луѓе ко нас :nesum:
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Криво ми е само што им се дигаат акции, и што самите правиме да ги има како тема на муабет на форумиве и подфорумите..:/
 

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33
Sakam barem da im ja znam celta, da znam na shto celat, i sakam da znam shto do sega napravile. BAJ D VEJ izvolte eden prekrasen PLAGIJAT! Nosechkata pesna na albumot koja im e zashtitena so AVTORSKI PRAVA ( ZAMISLI ) e apla ukradena, ili gi drzhat zatvoreni u soba pa ne slushaat muzika , zatoa shto ukrale od svetska zvezda, ili nekoj apla gi remeti . Izvolte :)Eve gi :Eve go ::uvo:
I'm fooling down...

Нешто ме тера да помислам дека не е fooling туку falling...
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Симнале инструментал од песната и пеј XD
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
еве статус на мсн на средниот роЏер :vozbud:

ace: ROGER BRATHERS GAZI NA SCENA MLADATA POPULACIJA ZA DA NE VIDI SECE VENA NIE SME VIP DOSTA BARANI BREND I UNIKAT NAovieJUprostori
Ју простори, вратот има да му го скинам ко на пиле.
 
Член од
22 септември 2008
Мислења
153
Поени од реакции
13
Брука, копиљи.
Не верувам дека некој ги слуша уште. Некое време беа актуелни меѓу помладите со "Здраво дечки" па се пробија по телевизииве. Сега со новите песни, "Пинк" или незнам ти што претставуваат само едни дигнати и самобендисани daddy's little boys.
Не дека ги слушаат, али нели фаца ќе бидеш ако имаш лупнато фотка на фејсбук со роџер копукс. Заради тоа си вртат филмови дека се фејмс. Не ме се веруваше дека отидоа на Сунчане скале, срам за Македонија.

I think you're fooling down! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom