Retro active

Статус
Затворена за нови мислења.

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.420
Поени од реакции
7.772
Да не знае некој дали ке се продаваат карти на саем вечер, и колку пари ќе се?
Да, ќе има на билетарата на Скопски Саем по цена од 200 денари. Барем според она што го пишуваше по сајтови и весници деновиве.
 

Cyber Knight

House music
Член од
16 мај 2007
Мислења
785
Поени од реакции
186
Имаш во цвеќарата Розе во веро 2 (тафталиџе) и во југотон за 150 и како што кажа Тончи на врата се 200...:smir:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.420
Поени од реакции
7.772
Бреј, многу ретроактивна младинава.
Ако, ако, па пишете послем рецензии, јас за жал нема да одам, всушност и онака имаф планирано за друго место, ама поради здравствени причини ќе останам дома :cry:
 

Cyber Knight

House music
Член од
16 мај 2007
Мислења
785
Поени од реакции
186
Журката беше ЛУДИЛО!!! Сите што не отидоа ке се каат дебело:baeh:
Ги видов ацид и земзела добро се забавуваа:pos::pos:
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
Многу убаво си поминав! Искрено, мислев дека големата гужва ќе ми пречи, ама ич не ми го расипа расположението. Баш напротив, се видов со многу луѓе што ги немав видено одамна и им се израдував. Музиката не ме воодушеви, ама ми се допадна. Се изнаиграв! Одамна не сум си поминала така добро на забава од тој тип.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Најдобра журка евр! Отидов меѓу најпрвите (во 10), со супер друштво, и останав до 4! Добро е што не се буткавме во гужвата, туку си имавме масичка горе, ама и така никој не седеше.:icon_lol:

Музиката ептен ми се погоди, нозеве ми умреа од рипање, а гласните жици ми се трајно оштетени од пеење и повремено вриштење (јебига, алкохол :icon_lol:)
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Ептен супер си поминав!!! Закон друштво, закон журка. Сме се изнаиграле. Песните беа ОК, очекував млаце повеќе хитчиња ама пак - Супер беше:noguljubamdaveslam:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Најдобра журка евр! Отидов меѓу најпрвите (во 10), со супер друштво, и останав до 4! Добро е што не се буткавме во гужвата, туку си имавме масичка горе, ама и така никој не седеше.:icon_lol:

Музиката ептен ми се погоди, нозеве ми умреа од рипање, а гласните жици ми се трајно оштетени од пеење и повремено вриштење (јебига, алкохол :icon_lol:)
Факин ВИП пипл...


:pos:
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
Супер си поминав :je: јас после литро J&B и некое пиво кај другар дома ми беше тоПови. :cug:
 
R

reactive89

Гостин
Не беше лошо, песните беа ок, сакам таква музика многу, во крвта ми е, али најубавата половина од мене не беше таму и некако глупаво се чувствував и ми фалеше прееееееееемногу, па неможев да останам, неправедно беше... и си отидов накај 12:30 дома бев... а и плус тоа сабајлево требаше да станам во 6:30, работа на почек...:(
Бев со друштво и не беше нешто лошо, али сепак не е то то...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Интересно беше.
Сум имала и подобри проводи,али во глобала сум задоволна.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom