Prison Break

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Излезе новата епизода мене моментално ми се симнува, ајде после имресии :vozbud:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Novata epizoda e odlicna. Taman se pogodi dobar covek generalot na Sona, i otkri zosto e Michael tamu i zosto planira begstvo, go ubi onaa kuckata Susan B. Se nadevam na isto tolku interesni epizodi ponatamu. :)
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
259
Поени од реакции
4
Првите 15 минути од епизодава беа лоши и не се случуваше ништо посено во нив. али затоа остатокот беше ептен закон, што заборавив колку беа неинтересни првите минути.

Супер епизода...едвај чекам на наредната :P!
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Серијата е стварно закон!!Сега останува уште поинтересно.Scofield Rules!!
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619
А бе ја има некада 10 епизода за download???
Рано е стрпи се во Америка не знам колку саата се назад таму кај нив уште не ни почнала на телевизија а камоли одма некој да ја стави на нет.Смири се утре сабајле иди на рапидшаре ке ја имаш :wink:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619
Само што ја догледав 10 епизода зараза е ова у пм.Иначе доста интересна епизода беше иде се подобро и подобро.Гледајте.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Само што ја догледав 10 епизода зараза е ова у пм.Иначе доста интересна епизода беше иде се подобро и подобро.Гледајте.
И јас ја догледав пред малку. :)
Арно почнаја да вадат пак епизоди заборајв шо се случваше во првите осум :)

Малку го имат заебано сценариото. Нели ЛЈ ќе го тепаја. Вистлер не го добија на време :) сигурно е битен шо чекат многу.
Што ли има во актовката :vozbud:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619
И јас ја догледав пред малку. :)
Арно почнаја да вадат пак епизоди заборајв шо се случваше во првите осум :)

Малку го имат заебано сценариото. Нели ЛЈ ќе го тепаја. Вистлер не го добија на време :) сигурно е битен шо чекат многу.
Што ли има во актовката :vozbud:
Па тоа ме убива брат исчекувањето до следната епизода што мајка сега најде Софија во актовката на Вистлер.Едно само не ми се допаѓа многу кандидати испадна сега да сакаат да излезат од затворот тоа малце крши филм.И сакам да ја разнесат таа јаката кучка Гречен опасна цура и доста јебозивна.Ке видиме се надевам идеме на поинтересни епизоди.Good bless the internet што имаме овакви убавини одма да ги гледаме епизодите :wink:
 

divjak

Aker
Член од
9 јули 2006
Мислења
97
Поени од реакции
1
Praev muabet so eden drugar za prison break vo Avstralira i toj mi tvrdi deka kaj niv od 3 sezona site epizodi bile daeni na TV i sega cekaat za eden mesec da se pocni da se emituva 4 sezona e sega dali toj se ima zbuneto neso ako mi imaja dadeno site epizodi tamu sigurno ke gi imase na net a niso nema tuku gi ima duri otkako ke gi prikazat na Fox tv taka da ako ima nekoj informacii za ova, zatoa sto mene ne mi se ceka do ponedelnik koga izleguva 11 epizoda na Fox a mislam deka 13 epizodi se od 3 sezona
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619
Praev muabet so eden drugar za prison break vo Avstralira i toj mi tvrdi deka kaj niv od 3 sezona site epizodi bile daeni na TV i sega cekaat za eden mesec da se pocni da se emituva 4 sezona e sega dali toj se ima zbuneto neso ako mi imaja dadeno site epizodi tamu sigurno ke gi imase na net a niso nema tuku gi ima duri otkako ke gi prikazat na Fox tv taka da ako ima nekoj informacii za ova, zatoa sto mene ne mi se ceka do ponedelnik koga izleguva 11 epizoda na Fox a mislam deka 13 epizodi se od 3 sezona
Чиста дезинформација дека биле дадени сите епизоди од 3 сезона никаде во свет и прво кај видел другар ти дека постои 4 сезона.Ништо од тие глупости.Убаво пишува на ИМБД и оваа сезона планирани се 22 епизоди како и минатите две сезони.Ништо ке си чекаш како сите други и во Америка и во свет да си ги гледаш еднаш неделно.Што другар ти беше тоа се утепал лажејќи те:nenene:
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Па тоа ме убива брат исчекувањето до следната епизода што мајка сега најде Софија во актовката на Вистлер.Едно само не ми се допаѓа многу кандидати испадна сега да сакаат да излезат од затворот тоа малце крши филм.И сакам да ја разнесат таа јаката кучка Гречен опасна цура и доста јебозивна.Ке видиме се надевам идеме на поинтересни епизоди.Good bless the internet што имаме овакви убавини одма да ги гледаме епизодите :wink:
Многу кандидати :) НЕ бе така ти се причинва. Скофилд, Вистлер, Махоун, Лечеро, Т-Баг, Белик. Само 6мина. Исто како во кецот ќе се напрат :) Само добро е шо нејќи детето да го земи (онај со кошарката) да не го заеби како раперот од првото бегство
 

Kajgana Shop

На врв Bottom