Prison Break

Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Али финтата е што PC ќе побара оваа игра на PRISON BREAK
 

110%ЗеленоБел

Слобода за навивачите!
Член од
26 декември 2009
Мислења
638
Поени од реакции
32
На сител заврши шо заврши, арно ама ја дават на ртл, ама за неарно од ко заврши на сител тие на ртл продолжија да си дават а јас не гледав, арно ама имам интернет, ама за неарно незнам од кај да спуштам епизода по епизода, арно ама зато има кајгана најубавиот форум, ама за неарно незнам дали некој ќе ми помогни, арно ама надежта последна умира. :pos: ако има некој спуштано нека ми дај линк. :helou::helou:

edit:

Stara dama ми ги даде фалааааааааа многуууууууууууууууу!
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
На сител заврши шо заврши, арно ама ја дават на ртл, ама за неарно од ко заврши на сител тие на ртл продолжија да си дават а јас не гледав, арно ама имам интернет, ама за неарно незнам од кај да спуштам епизода по епизода, арно ама зато има кајгана најубавиот форум, ама за неарно незнам дали некој ќе ми помогни, арно ама надежта последна умира. :pos: ако има некој спуштано нека ми дај линк. :helou::helou:

edit:

Stara dama ми ги даде фалааааааааа многуууууууууууууууу!
E арно ко така.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
На сител заврши шо заврши, арно ама ја дават на ртл, ама за неарно од ко заврши на сител тие на ртл продолжија да си дават а јас не гледав, арно ама имам интернет, ама за неарно незнам од кај да спуштам епизода по епизода, арно ама зато има кајгана најубавиот форум, ама за неарно незнам дали некој ќе ми помогни, арно ама надежта последна умира. :pos: ако има некој спуштано нека ми дај линк. :helou::helou:

edit:

Stara dama ми ги даде фалааааааааа многуууууууууууууууу!
А уште поарно е што ја даваат и на Фокс Крајм. Поназад се мислам дека сега некаде почнаа да ја давааат втората сезона, ама за тие шо ја фаќаат еве вака една информација:)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
А уште поарно е што ја даваат и на Фокс Крајм. Поназад се мислам дека сега некаде почнаа да ја давааат втората сезона, ама за тие шо ја фаќаат еве вака една информација:)
Кој деној и во колку сатот ја даваат?
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Знае ли некој колку ќе бара играва да знам дали ќе можам да ја имам ?
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
На сител им е откупена ама ќе ја пуштат во септември таму некаде.Од сигурен извор :smir:
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
90
Поени од реакции
197
На сител им е откупена ама ќе ја пуштат во септември таму некаде.Од сигурен извор :smir:
Ајде ние ја гледавме,ама овие што ја гледаат прв пат ќе заборават што се десило дотогаш! :pos2: (а и не верувам некој дека ќе чека до септември за да ја догледа) :uvo:
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Ајде ние ја гледавме,ама овие што ја гледаат прв пат ќе заборават што се десило дотогаш! :pos2: (а и не верувам некој дека ќе чека до септември за да ја догледа) :uvo:
На тој шо му работи бољерот ќе си појди денес на ауто пазар ќе си ги купи сите ДВД коНплет и рајат ќе си биди :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
На тој шо му работи бољерот ќе си појди денес на ауто пазар ќе си ги купи сите ДВД коНплет и рајат ќе си биди :)
Офтопик малку...Уште шиткаат DVD-ја со филмови и серии на Автопазар?
Зашто пред 2-3 години кога купував, убаво ги стегнаа и долг период немаше ништо. :)
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.067
Поени од реакции
8.123
На тој шо му работи бољерот ќе си појди денес на ауто пазар ќе си ги купи сите ДВД коНплет и рајат ќе си биди :)
Офтопик малку...Уште шиткаат DVD-ја со филмови и серии на Автопазар?
Зашто пред 2-3 години кога купував, убаво ги стегнаа и долг период немаше ништо. :)
Автопазар веке не работи 1 година и повеке....
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Автопазар веке не работи 1 година и повеке....
Пример реков за автопазар (ни јас не сум бил едно 3-4 год) не сум од Ск. Али има некое такво место. Кванташки работи?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom