Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ако некој ги глеа Палас со Барнли, може и ќе ја свртат овие ама ваљда по играта ви е јасно зошто би го продале Заха само за 80м.
Без него се тажни, очајни и се борат сами со себе, просек.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Ако некој ги глеа Палас со Барнли, може и ќе ја свртат овие ама ваљда по играта ви е јасно зошто би го продале Заха само за 80м.
Без него се тажни, очајни и се борат сами со себе, просек.
Езе им е единствениот друг креативец у тимот, а и игра на иста позиција ко Заха, ама премлад и неискусен е за да го води тимот.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.889
Поени од реакции
10.515
Ama, ama penali, ama Penaldes.....:( ama poslabiot igrac od Diego Zota...
што се буниш убаво се изјаснија, во однос на улогите што ги имаат во тимовите Жота бил подобар
е сега тоа што од Бруно се очекува да е моторот на тимот, да асистира и поентира а другиов има улога само да ротира е муабет за другпат кога ке им одговара у дадена ситуација


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
што се буниш убаво се изјаснија, во однос на улогите што ги имаат во тимовите Жота бил подобар
е сега тоа што од Бруно се очекува да е моторот на тимот, да асистира и поентира а другиов има улога само да ротира е муабет за другпат кога ке им одговара у дадена ситуација


Sent from my iPhone using Tapatalk
Isto i Gomez, podobriot od Megvaer, na jaki drogi se udreni poslednive 2 godini.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Не знам што да ти пишам:
- вовововово еден ден голем кур
- не збори само за неговиот тим кога се жали
- сигурно зошто збори, сега му помагаат

Реплицирај ми со Чемпионс реплика "не бе, само онака стаив, не кажувам јас ништо" и секако додади :D
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.340
Не знам што да ти пишам:
- вовововово еден ден голем кур
- не збори само за неговиот тим кога се жали
- сигурно зошто збори, сега му помагаат

Реплицирај ми со Чемпионс реплика "не бе, само онака стаив, не кажувам јас ништо" и секако додади :D
Па не е негативно за Клоп пишаното. Негативно е за другите што не биле доволно гласни.

:D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom