Premier League - Season 2017/2018

#МукиАут


  • Вкупно гласачи
    113
Статус
Затворена за нови мислења.

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.519
Поени од реакции
16.221
Ламела e подолго време отсутен и никој не знае кога ке се врати, за дрвоно Јансен не знам како не заврши у Брајтон...[DOUBLEPOST=1504547994][/DOUBLEPOST]Ламела e подолго време отсутен и никој не знае кога ке се врати, за дрвоно Јансен не знам како не заврши у Брајтон...
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.225
Поени од реакции
36.199
Заборави да спомнеш дека Погба продавал дресови и за Мојс генијот за да бидеш комплетен.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.656
Поени од реакции
62.988
Ихеначо и ориги, талентите подобри од Рашфорд, едниот во Лестер, а другиот на позајмица јер од што е добар, не може да фати прво место во состав и да одигра 2 минути...
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ај што си измислуваш компарации кои немаат основ и никад не се праени, ќе те потсетам со компарација која е праена на големо на форумов

Јанузај > Стерлинг

Ориги и Ихеначо ги извади од нафталин, за да крене вредност на Рашфорд која ама баш никој на форумов ја нема негирано, напротив сите викаат дека е ѕвер играч.
 
E

Epsilon

Гостин
mnogu pointeresni mi bea epic titanskite armagedon bitkite na forumov na trioto od izmislenata sredina na England, a toa se Cleverley >>> Henderson >>>> Wilshere. Mislam deka i momentalno vaka bi gi postavil, se znae deka Pametenley e pred ovie.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.656
Поени од реакции
62.988
Ај што си измислуваш компарации кои немаат основ и никад не се праени, ќе те потсетам со компарација која е праена на големо на форумов

Јанузај > Стерлинг

Ориги и Ихеначо ги извади од нафталин, за да крене вредност на Рашфорд која ама баш никој на форумов ја нема негирано, напротив сите викаат дека е ѕвер играч.
Ке треба да барам со кој се натегавме за Ихеначо тука, али 100% имаше дискусија.
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
со прократинатор сто посто, он ги симпатиша на пеп екипите и играчите
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.314
Поени од реакции
12.698
Сити можно е во јануари да ги собере Тоби и Санчез, оти и на двајцата им истекува договор наредно лето.Тоби како ке му легне на Пеп.
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.043
Поени од реакции
6.711
Сити можно е во Јануари да ги собере Тоби и Санчез, оти и на двајцата им истекува договор наредно лето.Тоби како ке му легне на Пеп.
Не го дадовме Санчез сеа за 70 мил. у јануар да го даваме... зш бе ти
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Ај што си измислуваш компарации кои немаат основ и никад не се праени, ќе те потсетам со компарација која е праена на големо на форумов

Јанузај > Стерлинг

Ориги и Ихеначо ги извади од нафталин, за да крене вредност на Рашфорд која ама баш никој на форумов ја нема негирано, напротив сите викаат дека е ѕвер играч.
Има право за Ихеначо, само не ми текнува со кого беше дискусијата, памтам само @Ставрогин рече какво име е бе ова Ихеначо како индијански поглавар :pos:
 
Последно уредено:

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.314
Поени од реакции
12.698
Не го дадовме Санчез сеа за 70 мил. у јануар да го даваме... зш бе ти
Може ќе се бунтува Санчез и ќе мора да го продадеме, еве уште сега има гласнини дека е незадоволен.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom