PlayStation 4

Член од
15 март 2010
Мислења
5.390
Поени од реакции
5.242
Препорака за топ 5 игри со долг гејмплеј тајм ? И секако да не се најновите наслови бидејќи ми се скапички.. Значи немам ниту една игра играно, со конзолата ја купив само GodofWar за 15 еу .. освен неа што друго ќе препорачате во доменот на 20еу горе доле , нека се и постари наслови само да вреди и да има повечко гејмтајм, сингл игри наравно... Благодарам.
 
Член од
13 март 2010
Мислења
322
Поени од реакции
396
Препорака за топ 5 игри со долг гејмплеј тајм ? И секако да не се најновите наслови бидејќи ми се скапички.. Значи немам ниту една игра играно, со конзолата ја купив само GodofWar за 15 еу .. освен неа што друго ќе препорачате во доменот на 20еу горе доле , нека се и постари наслови само да вреди и да има повечко гејмтајм, сингл игри наравно... Благодарам.
Red Redemption 2 ја имаш на америчкиот сторе за 30$
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
3.674
Поени од реакции
9.878
Препорака за топ 5 игри со долг гејмплеј тајм ? И секако да не се најновите наслови бидејќи ми се скапички.. Значи немам ниту една игра играно, со конзолата ја купив само GodofWar за 15 еу .. освен неа што друго ќе препорачате во доменот на 20еу горе доле , нека се и постари наслови само да вреди и да има повечко гејмтајм, сингл игри наравно... Благодарам.
Dark souls 1, 2, 3, Bloodborne, site ovie imaat prosecno otprilika okolu 60 do 80 casa playtime, potoa Nioh, Fallout 4 i najnovata 76, Skyrim, Witcher 3 itn.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
6.663
Поени од реакции
13.991
Препорака за топ 5 игри со долг гејмплеј тајм ? И секако да не се најновите наслови бидејќи ми се скапички.. Значи немам ниту една игра играно, со конзолата ја купив само GodofWar за 15 еу .. освен неа што друго ќе препорачате во доменот на 20еу горе доле , нека се и постари наслови само да вреди и да има повечко гејмтајм, сингл игри наравно... Благодарам.
Од тие моментално што ти се на Black Friday Sale кој трае до 03.12.2019 можеш да земеш:
 • Sekiro: Shadows Die Twice - 38.99$
 • Red Dead Redemption 2 - 29.99$
 • Metro Exodus - 20.99$
 • Marvel's Spider Man: Game of the Year Edition - 19.99$
 • Days Gone - 19.99$
 • Resident Evil 2 - 19.79$
 • Devil May Cry 5 - 19.79$
 • The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition - 14.99$
 • Horizon Zero Dawn: Complete Edition - 9.99$
 • UNCHARTED The Nathan Drake Collection - 9.99$
 • Uncharted 4: A Thief's End - 9.99$
Разгледај си од овие, види што ќе ти се свиѓа на тебе. Што и да земеш од овие нема да згрешиш и да се заебеш.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.396
Поени од реакции
20.522
Зедов пс4 про,гледав некој видеа за почетници на јутуб,сега не ми е јасно како да ги пополнам овие работи.Помош.

Untitledrtr.png Untitlediui.png
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
6.264
Поени од реакции
4.291
Член од
6 септември 2007
Мислења
6.264
Поени од реакции
4.291
Член од
15 март 2010
Мислења
5.390
Поени од реакции
5.242
Момци а шо е финтата шо на PSN не ми ја наоѓа Fortnite за симнување... пишувам у срч , не ми ја наоѓа... нели дека е фри ? плус имам ваучер за некој скинови минови... помош ?
Едит- преку pc ја најдов.. нз зш на конзолата не ми ја наоѓаше....
 
Последно уредено:

Strelec

Недостижен
Член од
9 јануари 2006
Мислења
4.449
Поени од реакции
4.904


Земи некоја адреса од тука
Нели требаше од UK да се направи акаунт а не од USA....што сеа овиe линкови за Уса adresi?
Уредот како уред не е ефтин за да се заебавате со ефтини предлози, пошо лесно може да ви стават Бан на PS4 како за мулти гејмање така и за фрее доулоанд ....гличови за ПС+ не би препорачал на никој....за максимум 50евра регуларно платен PS+ годишно не се исплати ризикот уредот по MAC адреса да ви биде Бан за секогаш.
Се прашувам дали на темава има некој што од свој џеп ја има платено конзолата или све сте дечурлаана што не им чуе дали ке ги банираат или не
 
Последно уредено:
Член од
7 октомври 2018
Мислења
193
Поени од реакции
355
Нели требаше од UK да се направи акаунт а не од USA....што сеа овиe линкови за Уса adresi?
Уредот како уред не е ефтин за да се заебавате со ефтини предлози, пошо лесно може да ви стават Бан на PS4 како за мулти гејмање така и за фрее доулоанд ....гличови за ПС+ не би препорачал на никој....за максимум 50евра регуларно платен PS+ годишно не се исплати ризикот уредот по MAC адреса да ви биде Бан за секогаш.
Се прашувам дали на темава има некој што од свој џеп ја има платено конзолата или све сте дечурлаана што не им чуе дали ке ги банираат или не
Од УК или Бугарија ако земеш ПС+ помал грев е и помалце се кршат правилата? :)
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
6.264
Поени од реакции
4.291
Нели требаше од UK да се направи акаунт а не од USA....што сеа овиe линкови за Уса adresi?
Уредот како уред не е ефтин за да се заебавате со ефтини предлози, пошо лесно може да ви стават Бан на PS4 како за мулти гејмање така и за фрее доулоанд ....гличови за ПС+ не би препорачал на никој....за максимум 50евра регуларно платен PS+ годишно не се исплати ризикот уредот по MAC адреса да ви биде Бан за секогаш.
Се прашувам дали на темава има некој што од свој џеп ја има платено конзолата или све сте дечурлаана што не им чуе дали ке ги банираат или не
Не трескај глупости
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.659
Поени од реакции
3.220
Ништо од Black Friday попустот во Галерија во Сити Мол. Дале попуст само на една конзола и тоа само на таа од 500Гб.

Од Black Friday ни Б немаше ни кај нив ни општо низ цел Сити Мол.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
6.663
Поени од реакции
13.991
Ништо од Black Friday попустот во Галерија во Сити Мол. Дале попуст само на една конзола и тоа само на таа од 500Гб.

Од Black Friday ни Б немаше ни кај нив ни општо низ цел Сити Мол.
Луд си? Ти даваат PS4 за 13.000 и ова не ти е доволен попуст?
 
На врв Bottom