Playboy - Македонија: Кои девојки би сакале да ги видите во следниот број?

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Едно долго Уаууу за девојкава, комплетно одлична
Водителка на емисијата фаци на А1, ептен е слатка/љупка и секси пред се! :)

Во живо е уште поубава!
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
232
Поени од реакции
41

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.730
Поени од реакции
4.942
Доста се изначитавме турбофолк мрсничко ... they are asking for it










Има кои да ги шараат страниците на Playboy :)
 

koskar

Џон Клиз
Член од
27 август 2005
Мислења
566
Поени од реакции
359
јас го купив и... немав никакви илузии дека ќе ја видам каролина гола.
кога почна да излегува хрватското издане на Плејбој, јас го купував и беше топ! го читав-имаше супер статии и супер риби. престанав да го купувам кога некој реши да го носи во македонија со еден месец задоцнување!? спрскиот некако не ми се допадна и така...

македонското издание е тажно, сериозно тажно. уште кога видов колумна на тони факинг михајловски - јебига!
нешо една третина од написот пишува дека му е прва колумна користејќи некултурни уличарски изрази за невиност и одземање на истата, како он се залага за култура и не ја „дава“ истата (демек глумец-мора да е „културен“)... тони - FAIL!

каролина ич да не се сликаше најдобро ќе направеше! барем пола слики од други девојки во претходните постови поише се за у плејбој него нејзините слики од плажа, на пример. каролина - FAIL!

ниту еден напис не ме предизвика да го прочитам, посебно не интервјуто со пандев. прелетав преку пампур (чисто дека ги знам повеќето од основачите), ама и за пампур више сто пути се пишуеше по сите магазини и и нивните „први броеви“. текстовите у плејбој - FAIL!

генерално, ако веќе сакаа да прават плејбој - требаше да прочитаат други изданија. јебеш ти каролина ако не покаже барем една цицка. ако и е срам нека се слика само за вест, дневник и клуб 360.

македонско плејбој издание - у принцип ФЕЈЛ!

п.с. плејбојот му го дадов на другар ми...
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
јас го купив и... немав никакви илузии дека ќе ја видам каролина гола.
кога почна да излегува хрватското издане на Плејбој, јас го купував и беше топ! го читав-имаше супер статии и супер риби. престанав да го купувам кога некој реши да го носи во македонија со еден месец задоцнување!? спрскиот некако не ми се допадна и така...

македонското издание е тажно, сериозно тажно. уште кога видов колумна на тони факинг михајловски - јебига!
нешо една третина од написот пишува дека му е прва колумна користејќи некултурни уличарски изрази за невиност и одземање на истата, како он се залага за култура и не ја „дава“ истата (демек глумец-мора да е „културен“)... тони - FAIL!

каролина ич да не се сликаше најдобро ќе направеше! барем пола слики од други девојки во претходните постови поише се за у плејбој него нејзините слики од плажа, на пример. каролина - FAIL!

ниту еден напис не ме предизвика да го прочитам, посебно не интервјуто со пандев. прелетав преку пампур (чисто дека ги знам повеќето од основачите), ама и за пампур више сто пути се пишуеше по сите магазини и и нивните „први броеви“. текстовите у плејбој - FAIL!

генерално, ако веќе сакаа да прават плејбој - требаше да прочитаат други изданија. јебеш ти каролина ако не покаже барем една цицка. ако и е срам нека се слика само за вест, дневник и клуб 360.

македонско плејбој издание - у принцип ФЕЈЛ!

п.с. плејбојот му го дадов на другар ми...
Бидејќи гледам дека доста се разбираш околу Playboy, на кој начин се доаѓа до лиценца и имали некои правила што треба да се запазат за Playboy и на кој начин може да изгуби лиценца?
Бидејќи се гледа од авион дека Америчкиот и Македонскиот се голема разлика.
 

koskar

Џон Клиз
Член од
27 август 2005
Мислења
566
Поени од реакции
359
Член од
28 март 2006
Мислења
17.738
Поени од реакции
12.174
^ Јој болан, ерот'каа

Ете, ја кога велам имаше добри слики...значи го задржале тој стандард. Нашиве (од оние што купиле-скапо ми е за таква содржина) као да испечатиле Теа Модерна вер. 2.0.

Уффф, го сакам Октомври 2010 у САД :vozbud:
 

zakaculko

skinhead '03
Член од
24 март 2009
Мислења
201
Поени од реакции
33
катастрофа, според мене најдобро списание за мажи е српското списание цкм
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Следните 2 броја ке бидат Викторија Лоба и Елена Ристеска. :)
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Да не ви се мешам момци, ама овие две девојки сте ги утнале при набројување...Мукаетова па ја шијат на секој можен начин..:)

 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.428
Поени од реакции
7.803
Сања за жал имаше сообраќајка пред некое време, така да мислам дека уште не е спремна за да излезе во вакво издание.

Елена Ристевска ја имаше во FHM српскиот, и не ми беше нешто посебно интресна, не покажа цице да бидам прецизен. Некако имам чувство дека македонскиот плејбој ќе биде амиш едишн.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom