PES 6 - пријателски натпревари

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Ace-Nerazzuri 4-2 Dr.Petar*
Ace-Nerazzuri 2-0 Dr.Petar*
Dr.Petar* 1-0 Ace-Nerazzuri
Dr.Petar* 1-0 Ace-Nerazzuri
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Dr.Petar* 1-:- 0 RAUL
Dr.Petar* 3 -:- 0 RAUL
Dr.Petar* 4-:- 3 RAUL у пенали.:)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.766
Поени од реакции
11.193
djmanga 5 - 0 Dr.Petar*
djmanga 3 - 2 Dr.Petar*
djmanga 2 - 0 Dr.Petar* (до 20 минута и исклучи)
 

Ace-Nerazzuri

Професионалец
Член од
13 ноември 2009
Мислења
248
Поени од реакции
50
Ace-Nerazzuri vs. RAUL 5:0:)
Ace-Nerazzuri vs. RAUL 1:0-iskljuci u 20 min:toe:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Ајде Тисе нека ја организира лигава !
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.565
Поени од реакции
32.342
Кој е за пријателска? :)
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Јас.

--- надополнето ---

Acid 3 -:- 0 Dr.Petar*
Acid 0 -:- 2 Dr.Petar*
Acid 3 -:- 4 Dr.Petar* во пенали.:)
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.565
Поени од реакции
32.342
Еј, дај не играјте со пачови и чуда... Ај што у тим си ги стаате сите најдобри играчи, ама и сецка премногу.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.766
Поени од реакции
11.193
djmanga 5 - 2 Acid
djmanga 2 - 4 Acid
djmanga 4 - 1 Acid
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
dj mangaa ae ako si za nekoja prijatelska da napraemeee????
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.565
Поени од реакции
32.342
Кој е за пријателска пред легнување? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom