PES 6 - пријателски натпревари

Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
Ljube-ACMilan vs, Ace-Nerazzuri 6-2
Ljube-ACMilan vs, Ace-Nerazzuri 2-3
Ljube-ACMilan vs, Ace-Nerazzuri 3-6
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
Raul-Dr.Petar 1-0:smir:
Raul-Dr.Petar 3-0:vozbud:
Raul-Dr.Petar 4-0:vozbud:
Raul-Dr.Petar 5-1:vozbud:
Raul-Dr.Petar 1-1(5-4 na penaliii):smir:
Raul-Dr.Petar 2-0(se iskluci 30 min):smir:
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.565
Поени од реакции
32.342
Јас! Има некој заинтересиран? :)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
6.841
Поени од реакции
4.713
reddevil4ever - ACE - Neraazzurri 1-2
reddevil4ever - ACE - Neraazzurri 5-2
reddevil4ever - ACE - Neraazzurri 5-3
reddevil4ever - ACE - Neraazzurri 4-1
reddevil4ever - ACE - Neraazzurri 3-1 :smir:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.766
Поени од реакции
11.193
Некој да се исплескаме ?

... ама само преку pes6j форумот..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom