PES 2012

  • Креатор на темата kpb
  • Време на започнување

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
Може на песов 12 да понудиш ти сума за некој играч ? ... мислам кога идеш да купиш , сам да избереш која понуда ќе ја пратиш ? ...
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.927
Поени од реакции
1.658
^
Од кој ќе биде прифатена понудата од клубот наместо Аccept transfer иди Adjust transfer и може да понудиш одредена сума како и годишната плата на играчот. На некој начин е ценкање за играчот ама подруга опција нема.
 
Член од
8 декември 2011
Мислења
152
Поени од реакции
9
може некој да ми даде пач на кој ги има англиската,шпанската и германската 2 лига
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
660
Поени од реакции
421
Ја играм на patch 2.0 и многу е добра, само ако играш "Мастер Лига" глупо е малку ако играш други лиги освен англиската, од втора лига влегуваат Лидс Мидс, а играш Бундес :tapp: Ја играм со Фулам, 2ра сезона ми е - difficult: professional , и ги имам земено : Ronaldinho, Van Persie, Joey Barton, Barreta, Litchsteiner, Armero и добро ми оди :D
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Eve za site sto igraat master league da vi ponudam nekoi igraci koi se stvarno top ..Igram so napoli i stignat sum do 2016 mislam .. Zuniga mi e najdobar igrac 100 , Douglas igrac od odbranata e mnogu dobar 93 zasega krenat , zemete go A.Lora od sporting gijon mislam bese i on e 96 igra desen bek , mozete za eftini pari da gi zemete ganso i neymar ama ganso slabo kreva zasega 89 . ke zaboravev na shimitzu on e mn dobar igra desno krilo .. od 70 go zedov vo young players sega e krenat 89,
 
Член од
13 април 2010
Мислења
368
Поени од реакции
219
Имам симаното пес 2012 со Француски и Германски јазик... што да правам за да ставам Англиски јазик ?
 
Член од
10 јули 2011
Мислења
385
Поени од реакции
205
Ај ако можи некој линк од играва на торент да ми дај по пп.
 
Член од
25 февруари 2011
Мислења
336
Поени од реакции
88
Ја играм на patch 2.0 и многу е добра, само ако играш "Мастер Лига" глупо е малку ако играш други лиги освен англиската, од втора лига влегуваат Лидс Мидс, а играш Бундес :tapp: Ја играм со Фулам, 2ра сезона ми е - difficult: professional , и ги имам земено : Ronaldinho, Van Persie, Joey Barton, Barreta, Litchsteiner, Armero и добро ми оди :D

Ti go postuvam postov radi Joey Barton
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
8
Поени од реакции
3
Decki,prodava li nekoj pes2012 za ps3,ama original,ili kade moze da se najde ili poraca igrata samo da ne e preku net,posto ne mi se ceka...??
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Мислам дека ја имаше У нико, 2000 денари. Бар мислам дека беше нивни каталогот. Е сеа, за што била не знам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom