PES 2011

  • Креатор на темата bowl
  • Време на започнување

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Едно нешто што сум приметил е кога дадат гол фацава им е иста, само отвара уста не покажува радост.
Исто така и ракаваите и дресовите да се движат да не се залепени за рацете... се надевам дека се поработиле на тоа...
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
колку шо глеам ке има промени само најважно да ги средат фаулите и да може да се игра онлајн со пиратска ке биде тоооп!!!

:eek:ftopic: до управата од кајгана ако може да ни отворите еден подфорум за пес зш вака има многу теми за пес а сите се раштркани глупо е пола саат ми треба док ги најдам :nerv::nerv: и онака не има многу со играме пес!
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.013
Поени од реакции
6.040
колку шо глеам ке има промени само најважно да ги средат фаулите и да може да се игра онлајн со пиратска ке биде тоооп!!!

:eek:ftopic: до управата од кајгана ако може да ни отворите еден подфорум за пес зш вака има многу теми за пес а сите се раштркани глупо е пола саат ми треба док ги најдам :nerv::nerv: и онака не има многу со играме пес!
Не мораш да се мачиш. Има Македонски форум за ПЕС-ов направено.
 
Член од
1 јули 2010
Мислења
58
Поени од реакции
7
За подобра од 10 сигурно ке биде, зошто полоша мислам не може да биде
-Движењата им се катастрофа зошто нема шанси топката да ја управуваш со брзо трчање
-Не можеш да направиш ни еден дриблинг зошто одма ке ти ја земат топката
-Друга глупост на играта е трчаш и од позади некој ти праи клизач ја зема топката и нема никаков фаул

Сите овие глупости ги немаше на 2009, според мене 2009 е најдобра од сите и сеуште ја играм иако ја имам и 2010
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.677
тоа си во право и мене многу фаулите ме нервираат на pes 2010
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
случајно гледајќи едно видео на јутјуб го забележав ова и го сликав,најверојатно ова е exbition менито од новиот пес 2011 :helou:
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
За подобра од 10 сигурно ке биде, зошто полоша мислам не може да биде
-Движењата им се катастрофа зошто нема шанси топката да ја управуваш со брзо трчање
-Не можеш да направиш ни еден дриблинг зошто одма ке ти ја земат топката
-Друга глупост на играта е трчаш и од позади некој ти праи клизач ја зема топката и нема никаков фаул

Сите овие глупости ги немаше на 2009, според мене 2009 е најдобра од сите и сеуште ја играм иако ја имам и 2010
Да се надоврзам, и голманите многу ниско интелигентни ги направиле :)
 
Член од
9 јули 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
Decki dajte mi eden patch za 2010 kako na pr ovoj so dresovi i iminja...
 

M!K!

supersonic
Член од
6 јули 2009
Мислења
1.224
Поени од реакции
1.966
Пес секогаш е подобра од Фифа, но оваа година и Фифа ќе биде добра ама пак пес си е подобра :smir:
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.802
Поени од реакции
2.600
Би била уште подобра играва,ако се додаде и германска-бундес лига,бидејќи 2010 немаше... се надевам на добра графика,и нови дриблинзи.:smir:
 
Член од
16 јули 2010
Мислења
2.958
Поени од реакции
1.928
ИГРАВА Е ЕКСТРА ПОДОБРЕНИ СЕ МНОГУ ДВИЖЕЊАТА И МНОГУ МИ СЕ СВИЃА ОДБРАНБЕНАТА ТЕХНИКА ГУРАЊЕТО И СЛ. САМО БИ САКАЛ ДА НАПРАВАТ ПРЕДНОСТ НЕШТО ШТО ГО НЕМА ВО 2010 И ДА МОЖЕ ДА СЕ ИГРА СО ПИРАТСКА ONLINE ВО ШТО СЕ СОМНЕВАМ ДЕКА КЕ НАПРАВАТ

АЛИ КАКО И ДА Е ЕДВАЈ ЧЕКАМ ДА ИЗЛЕЗЕ

--- надополнето ---

Би била уште подобра играва,ако се додаде и германска-бундес лига,бидејќи 2010 немаше... се надевам на добра графика,и нови дриблинзи.:smir:
ЕПА СЕГА ЗА БУНДЕС СИ ИМА ПЕЧ ДА ГИ ОСТАВИМЕ МАЛКУ И ХАКЕРИВЕ ДА РАБОТАТ:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom