PES 2011

  • Креатор на темата bowl
  • Време на започнување
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Прашање -

Има негде у Скопјево турнири ПЕС да се организираат ? 1в1 2в2 а у ? Пс3 нормално ?
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Почнав да играм неодамна со Парма.
5 сезони минав, TOP PLAYER, 4 пат шампион, еднаш вице-шампион.
На европска сцена
1 сезона 1/16 финале испаднав: 2 сезона ЛШ од групи, ЛЕ шампион; 3 сезона 1/2 испаднав; 4 сезона во Финале од Барса изгубив 5-0:kesa:; 5 сезона ЛШ Шампион vs Арсенал 2-1
Последнава 5-та сезона во Серија А ја изиграв цела на Leave to Coach, а ЛШ мораше да се мачам. Табелата и составот подоле.
Супер состав само премногу напаѓачки ти е, имаш 4 офанзивни играчи, еден од нив најдобро ќе биде да го замениш со уште едно DMF со Anchor Man карактеристика по можност(провери го Fernando од Порто)... Mantorras најдобро на позајмица да го пуштиш, тој играч слабее(му се намалува оверол рејтингот ако не игра многу)..
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Tи Хбох имаш бе , у тоа мн. сум јак ...вака Сони 3че , да им дадам шанса на другите хухуху
 
Член од
28 октомври 2010
Мислења
354
Поени од реакции
102
стигнувам до 1 седмица од јули и ми заглавува играта :( го има некој тој проблем и дај казетеми решение
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.927
Поени од реакции
1.658
Постои нешто да се инсталира да се апдејтираа рејтинзите на играчите ?
 
Член од
28 октомври 2010
Мислења
354
Поени од реакции
102
И јас го имав овој проблем, нема друго решение освен да почнеш нова МЛ, јебига бев пета сезона ама почнав поново. :)
батка го реши проблемот некако? оти и мене ми праи исто :S
 
Член од
19 март 2011
Мислења
565
Поени од реакции
256
Може ли да ги добијам zlib1.dll и libpng13.dll и кај треба да ги сместам?
Благодарам
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Ај некој ако има да ми пушти линк за пач кој е најнов, ама да биде 1 линк. Не во делови да биде пачот.

Едит: Си најдов линк. Еве и за вас, ако на некој му треба.
Линков е со најновиот пач од Пес Едит 3.0. Има трансфери кои се случиле до 04.06.2011.
 

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.358
Поени од реакции
1.041
да не има нов дел од firepatch-от и ако има ако знаете линкче пратете по пп или постирајте го овдека (овој досега што е firepatch многу е добар но коментаторот никако имиња не коментира )
 

Martin Ramadan

RamDagaDam
Член од
17 декември 2008
Мислења
133
Поени од реакции
19
Балканска лига печ од БПБ едит тим(www.balkanpesbox.com)
















Сите нови прволигашки лиги.

Прва и втора Балканска лига(Работнички во прва Металург во втора Балканска лига)

Стадиони:
Грбавица, Кошево, Borac стадион во Бања Лука, Максимир, Пољуд, Стадион Спартак Суботица, Караѓорѓе, Земун, ЈНА, Маракана, Јагодина стадион, Стадион Крал Петар Први, СП Либерти стадионот, Смедерево стадион, стадионот во Подгорица.
Стадионот Филип Втори е во изградба ке биде достапен во следниот апдејт.

Трансфери кои се направени до ден денеска

навивање

Гејмплеј од jenkey1002 што беше направен специјално за овој печ!

DOWNLOAD
ALL IN ONE

За оние кои сакаат во делови !!!

9 делови по 200мб

PART 1
PART 2
PART 3
PART 4
PART 5
PART 6
PART 7
PART 8
PART 9

Задолжително!!!

FIX:​
Мора задолжително да го инсталирате овој фикс ако сакате печот да ви работи​
Мора да имате инсталирано dlc 7.0​
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Мене нешто играва ми сецка на моменти (ептен кратко ама доволно да ти земаат топка). Знае некој што да се направи ама да не се брише па одново пак да се инсталира?
п.с. Компјутерот не е баш слаб (3 гб рам, 9600 џФорс на 512, 2.8 кор2дуо). Сум гледал на послаби кај што не сецка.
Ениуан?
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Мене нешто играва ми сецка на моменти (ептен кратко ама доволно да ти земаат топка). Знае некој што да се направи ама да не се брише па одново пак да се инсталира?
п.с. Компјутерот не е баш слаб (3 гб рам, 9600 џФорс на 512, 2.8 кор2дуо). Сум гледал на послаби кај што не сецка.
Ениуан?
Ако имаш пач види китсерверот да не ти е се на максимум
ако не ФОРМАТ! :)
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
^или можда скен со антивирусот или унистал тој пач,па инстал њу пач:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom