PES 2011

  • Креатор на темата bowl
  • Време на започнување

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
најубаво нека опише дечкото дали симнал или купил,да не зборме на слепо;)
Играта е купена .. ја отпакував преку winrar и кога пробав да ја инсталирам ова ми се појави .. ќе ве замолам за некакво решение како да ја инсталирам. Фала :)
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Играта е купена .. ја отпакував преку winrar и кога пробав да ја инсталирам ова ми се појави .. ќе ве замолам за некакво решение како да ја инсталирам. Фала :)
па ти кажавме маунтни го со дајмонд толс,не го отпакувај
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
Инсталирав PESEDIT 4.0 пачот и сеа коа идам мастер лига да сејвнам, ми ја исклучуе играта..што е проблемот?
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Инсталирав PESEDIT 4.0 пачот и сеа коа идам мастер лига да сејвнам, ми ја исклучуе играта..што е проблемот?
Сеа може малце нелогично ќе звучи али оди десен клик на играта Properties/Find Target и влези во PESEDIT и смени било која опција да речеме смени Scoreboard и пробај успеа така кај мене го имав истиот проблем...
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Инсталирав PESEDIT 4.0 пачот и сеа коа идам мастер лига да сејвнам, ми ја исклучуе играта..што е проблемот?
Отвори го PESEDIT.exe што се наоѓа во папката од играта и намести таму Master League Modes или така нешто, Master League 1, ќе се снајдеш..
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
^ Нема и тоа да помогне, треба да ја направи како .iso file и со Daemon Tools или слично да ја mount... Он зел цедиња и ги копирал на хард дискот, бар така ми изгледа?
да во право си,сеа приметив дека на хард диск ја ставил,а iso веројатно има.

Ова може да ти помогне
Фала многу и на 2-цата .. ми помогнавте многу :)
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.728
Поени од реакции
11.564
Ај ако може некој да го најде овој последниов 4.0 од пес едит на торент нека стави линк. :)
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
пач е другар тоа,ако е на торент пачот е легална работа:)
Легална работа? Ако ти си крадец, и ти нудат алат за крадење, алатот за крадење е легална работа а крадењето не е? :D
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Легална работа? Ако ти си крадец, и ти нудат алат за крадење, алатот за крадење е легална работа а крадењето не е? :D
:pos:не те разбрав баш во метафориве...
ама колку што разбрав јас ова е само пачот од пес едит уплоадиран на пиратбај,значи ако пес едит уплоадираат на уплоад.ком,а после тоа пес пач го реплоадираат на рапидшер тоа не е пиратерија колку што јас се разбирам:)
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
:pos:не те разбрав баш во метафориве...
ама колку што разбрав јас ова е само пачот од пес едит уплоадиран на пиратбај,значи ако пес едит уплоадираат на уплоад.ком,а после тоа пес пач го реплоадираат на рапидшер тоа не е пиратерија колку што јас се разбирам:)
PES2011 - крадење
Пачот - алат за крадење

појасно сеа? :D
 
Член од
12 август 2009
Мислења
141
Поени од реакции
9
Како ја крадеш играта преку пачот? Ако имаш оригинална игра и инсталираш пач,пак е крадење тоа? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom