Pegging

Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
... е па имаше три случеви на жени од тие места, што знам јас, зошто, ако имаш некој френд или врска во секси шоп прашај дали знаат од каде се љубител-ките купувачи на такви играчки - розе лисисци со розе пердув и дилдо со ремени ќе речат од таму некаде Велес, Градско и Кочани :toe:
А Штип оти го рипаш ма? Божем ние не сме модерни! :mad:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.230
Поени од реакции
45.352
... е па имаше три случеви на жени од тие места, што знам јас,
случаи на што. Им се случило ли нешто. Елаборирај, сепак нова тема е ова, ќе чита некој, ќе се впушти наивно со чисто срце, ќе напраи беља.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
И уште и овој збор го измислиле,ај сум чул Peding ама Pegging не сум чул, а бе свашта.
И нема да ме чуди ако паѓаа огнени метеори како Содом и Гомор

Sent from my Samsung Note 20 Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
 
Последно уредено:
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
И уште и овој збор го измислиле,ај сум чул Peding ама Pegging не сум чул, а бе свашта

Sent from my Samsung Note 20 Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
Ради вакви ствари и Господ се има скриено у вакуум да не биде свесен какви ретардарии измислуваме.
Буразерче, немој да нас јебеш. Знеме дека си му пишал у ПП.
Incognito е иначе зборот.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
... членот бара женско, не бара мушко за фетишот негов,така да не можете да кажете дека е геј, ама чудна желба треба да се има ептен еластично дупе,
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.713
Поени од реакции
15.584
И уште и овој збор го измислиле,ај сум чул Peding ама Pegging не сум чул, а бе свашта.
И нема да ме чуди ако паѓаа огнени метеори како Содом и Гомор

Sent from my Samsung Note 20 Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
ако не си чул гуглај :icon_mrgr:
б.т.в, ама и гуглето заебава...имаше поодамна, за хрватски поим, накурњак, волнен чорап за м.п.орган, дури во Лика некој баби плетеле и бизнис светски праеле... е сега тогаш на гугле испаѓаше и накурњак од тврда кожа, кожно дилдо, демек го користеле по селата девојките на дечковците да им направат Pegging ..ама после го тргнале тоа, ова е некоја нова западњачка работа
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Член од
22 јуни 2019
Мислења
813
Поени од реакции
1.295
Буразерче, немој да нас јебеш. Знеме дека си му пишал у ПП.
Incognito е иначе зборот.
Нема шанси, против тие работи сум јас.
Автоматски споено мислење:

... членот бара женско, не бара мушко за фетишот негов,така да не можете да кажете дека е геј, ама чудна желба треба да се има ептен еластично дупе,
Ако го прима у газо како водоводна цевка значи е геј!
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Нема шанси, против тие работи сум јас.
Автоматски споено мислење:


Ако го прима у газо како водоводна цевка значи е геј!
Јасно ни е веќе на сите на шо си.
Туку батето погоре си е двоцјефка. И сака да прима гумен од...читај пажљиво, ЖЕНА.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
813
Поени од реакции
1.295
Јасно ни е веќе на сите на шо си.
Туку батето погоре си е двоцјефка. И сака да прима гумен од...читај пажљиво, ЖЕНА.
Нека прима и дрвен ако сака....Епа де двоцевка....Како водоводна цевка и од двете страни дупки има...
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
813
Поени од реакции
1.295
A sto imate vie so toa problem?
Gledajte si ja vasata rabota i nikomu nisto.
Koj od vas pobaral nesto?
Добро де примај го, ја само мислење си кажа...Та неможам дупкатаа да ти ја затнам да не ти улева... :ROFLMAO:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom