Pegging

Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Море ти ми стоиш многу латентен за оваа работа. Вртиш ко киша око Крагујевца и на крај ќе седнеш на некој ананас.
Буразер. Јас на жените им дозволувам свашта. Тука нема ништо латентно. :rolleyes:
Али ја сум небитен у оваа приќа, пошто сам за заклео у најт воч стража.
Штета шо @Magde е далеко. Мож ќе се искрадев на една ноќ од стражата. :D
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.148
Поени од реакции
35.693
Буразер. Јас на жените им дозволувам свашта. Тука нема ништо латентно. :rolleyes:
Али ја сум небитен у оваа приќа, пошто сам за заклео у најт воч стража.
Штета шо @Magde е далеко. Мож ќе се искрадев на една ноќ од стражата. :D
Пази само со Магде. Според нејзината теорија вакви ствари праат само отворени силни мажи уверени во својата сексуалност. Ако те осети дека си многу силно уверен во својата сексуалност може да ти предложи серење во уста и јадење измет. Тоа само најсилните и најуверените во својата сексуалност мажи го правеле.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Пази само со Магде. Според нејзината теорија вакви ствари праат само отворени силни мажи уверени во својата сексуалност. Ако те осети дека си многу силно уверен во својата сексуалност може да ти предложи серење во уста и јадење измет. Тоа само најсилните и најуверените во својата сексуалност мажи го правеле.
Аууф ако е стварно таква Магда, а богами така и ми делува тоа би било есктатично искуство.
Али опет штета шо е далеко. Ај уствари се ближе лето, па ако ја посети Винтерфол Македонија може и да ме контактира. Туку јас лесно ке си ја испреам устата од на магде гованцата.
Ама ти буразерче како ќе си ги испереш гованцата у акло?
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
813
Поени од реакции
1.295
I Jas baram devojka za pegging ,pissing I fisting... Pisete vo DM zainteresirani
Па земете со креаторот на темата, секако исти потреби барете...Задоволете си ги потребите со чукање у цевката принцип машко кон машко...
 
Член од
12 август 2017
Мислења
47
Поени од реакции
37
Па земете со креаторот на темата, секако исти потреби барете...Задоволете си ги потребите со чукање у цевката принцип машко кон машко...
Tebe drugar nikoj nisto ne te prasa za mislenje , ne razmisluvaj na glas I brkaj si rabota po drugi temi
Автоматски споено мислење:

Застани на ред. Голема е линијата. И држи дистанца од 3 ипол метра.
Fala na sovetot ke si zemam brojce da cekam na red
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.283
пеер, глејте си таму у своја постељина што се дешава и дали уопште се дешава нешто
не судите за вакви ствари на други
шо кур сакаат нека си праат, нека си бутаат у гз или било каде што сакаат
нивна работа, не моја
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Абе една работа повлекува друга од рим џоб па пегинг па малце cuckold со кумот, за на крај да се разбудиш со двајца црнци у focus on him сцена. А римџобање е права ствар ама не ми се депилира чмар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom