Pegging

Член од
22 јуни 2019
Мислења
418
Поени од реакции
545
Па еднаш во месецот сечам си ноктите на рацете и нозете. Што друго да мислам?
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.611
Поени од реакции
2.718
Што е тоа ? А да не мислевте Peding?

Sent from my Samsung Note 20 Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
9.224
Поени од реакции
14.888
... зачудувачки е што има повеќе жени кои го применуваат и го обожаваат овој за мене малку повеќе пореметен сексуален чин (Кочани, Градско, Велес) , отколку што ги има мажи, ај понатаму може ќе кажам, нека се развие коментирање!
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
7.112
Поени од реакции
20.042
Мажите и жените имаат исти ерогени зони,е сега да ти го опаша не знам баш колку може да ти е убаво.
 

Govinda

Дивајн Донки
Член од
20 април 2014
Мислења
4.049
Поени од реакции
4.561
Мажите и жените имаат исти ерогени зони,
Ма немој. Жените имаат безброј зони. А мажите шо ги чеша кај шо треба и шо не треба и напред и назад е оти на истото црево се врзани и шупак и патлак.
е сега да ти го опаша не знам баш колку може да ти е убаво.
Има само еден начин да дознаеш.
 

Goofy

Обичен смртник
Член од
11 август 2016
Мислења
297
Поени од реакции
636
Името да ти беше Деан Стрејт ке одоговорев... Вака со Деан БИ малку ми е страв да не разбереш нешо погрешно
 

Govinda

Дивајн Донки
Член од
20 април 2014
Мислења
4.049
Поени од реакции
4.561
Името да ти беше Деан Стрејт ке одоговорев... Вака со Деан БИ малку ми е страв да не разбереш нешо погрешно
У секој случај ќе те разбере погрешно. Искажи си се фино лепо. Дај придонес.
 

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
2.979
Поени од реакции
20.607
... зачудувачки е што има повеќе жени кои го применуваат и го обожаваат овој за мене малку повеќе пореметен сексуален чин (Кочани, Градско, Велес) , отколку што ги има мажи, ај понатаму може ќе кажам, нека се развие коментирање!
... 1618418411315.png 
Член од
7 септември 2016
Мислења
9.224
Поени од реакции
14.888
... е па имаше три случеви на жени од тие места, што знам јас, зошто, ако имаш некој френд или врска во секси шоп прашај дали знаат од каде се љубител-ките купувачи на такви играчки - розе лисисци со розе пердув и дилдо со ремени ќе речат од таму некаде Велес, Градско и Кочани :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom