NBA 2K14

  • Креатор на темата Мартин^
  • Време на започнување
Член од
31 август 2012
Мислења
127
Поени од реакции
17
Има некакво чаре да се стави некој пач за Евролига и да се игра My Player,сезона?
 
Член од
25 јули 2009
Мислења
142
Поени од реакции
64
го имам симнато последниот ростер и ако може да ми каже некој како да почнам сезона со антич некако неможам да најдам
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
го имам симнато последниот ростер и ако може да ми каже некој како да почнам сезона со антич некако неможам да најдам
Треба во rotations да го замениш со некој што игра.. вака игра 0 минути и затоа го нема во ростер (DNP она како беше)
 
Член од
25 јули 2009
Мислења
142
Поени од реакции
64
Треба во rotations да го замениш со некој што игра.. вака игра 0 минути и затоа го нема во ростер (DNP она како беше)
не ме разбра убаво, мислев како my player шо играш кога сам си го креираш така лани на 13 имаше со реален играч од нба да играш сезона сега тоа неможам да го најдам
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
не ме разбра убаво, мислев како my player шо играш кога сам си го креираш така лани на 13 имаше со реален играч од нба да играш сезона сега тоа неможам да го најдам
мислам дека нема ваква опција више
 
Член од
31 август 2012
Мислења
127
Поени од реакции
17
Дајте линк за најновиот ростер и како да го ставам у игра?:)
--- надополнето: 20 јануари 2014 во 22:45 ---
Излезе првиот ростер од Med's и ги има сите играчи што недостасуваа.И лани ги користев тие ростери кој се многу подобри од официјалните.Уште за евролига да направат...
Ај прати линк да симнам и како се ставаат у играта ?
 
Ф

Флеш

Гостин
Не играјте , кошови клавајт у играва .... :mad: втор пат краш и да не можеш да играш повеќе на Моја кариера .... уууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу Mame ти спискам ..... Абер ?!
 
Член од
29 октомври 2013
Мислења
146
Поени од реакции
63
Aj pofalete se so mycareer do kaj ste stasani kako vi odi ? :D

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
 

THE-Boss

The Winter is coming
Член од
5 јануари 2014
Мислења
704
Поени од реакции
1.005
Некој да прати линк со најнови ростери и да објасни како се ставаат во играта
--- надополнето: 26 јануари 2014 во 23:45 ---
Некој да прати линк со најнови ростери и да објасни како се ставаат во играта
 

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.325
Поени од реакции
250
Дали ја има некој купено играва и дали игра онлајн?
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Му се има на некој десено да откако ќе ја заврши утакмицата тотално да му се изгаси цел компјутер?Играм сезона и ми се дешава откако ќе ја завршам утакмицата одма да ми се изгаси цел компјутер и потоа откако ќе ја уклучам играта па не можам ни сезоната да ја продолжам.
 
Член од
29 октомври 2013
Мислења
146
Поени од реакции
63
Му се има на некој десено да откако ќе ја заврши утакмицата тотално да му се изгаси цел компјутер?Играм сезона и ми се дешава откако ќе ја завршам утакмицата одма да ми се изгаси цел компјутер и потоа откако ќе ја уклучам играта па не можам ни сезоната да ја продолжам.
Mu se ima slucheno na 2ca moj drugari na mycareer da mu se iskluci igrata i posle da nemozha da si go uklucha .. Btw snimajte si na 3-4 utakmici za sekoj sluchaj eve jas 3ta sezona zavrsuvam mycareer mi se nema slucheno nikogash :p

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.074
Поени од реакции
13.013
При крај на 2 сезона сум со мојот играч, во Минесота ме драфтуваа, ПГ играм. После 15 меча му земав прва постава на Рикито :D Просек ми е 16 поени, 3 асистенции, 1 скок, ама ќе напреднувам уште :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom