Narcos (2015)

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Каде може да ја слегнам новата сезона Мексико С2 ?
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.662
Поени од реакции
4.730
Колку и да се добри Наркос Мексико сезоните...

Нема во никој случај да се споредат со мини доку серијалов шо штотуку го изглеав

Нетфликс досеа нема направено ваков крими документарец и не верувам дека некогаш ќе направи


Језиво у пм , ова е повеќе од докуметарец ,ова е шокантна вистина..посебно последната епизода.

Ако бидат живи ликовите арно ќе биде ...


The Last Narc e најреалниот и најдобриот крими интервјуа документарец што сум го погледнал.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.505
Поени од реакции
62.324
Колку и да се добри Наркос Мексико сезоните...

Нема во никој случај да се споредат со мини доку серијалов шо штотуку го изглеав

Нетфликс досеа нема направено ваков крими документарец и не верувам дека некогаш ќе направи


Језиво у пм , ова е повеќе од докуметарец ,ова е шокантна вистина..посебно последната епизода.

Ако бидат живи ликовите арно ќе биде ...


The Last Narc e најреалниот и најдобриот крими интервјуа документарец што сум го погледнал.
Да го гледам документарецов првин, или Narcos Mexico?
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.662
Поени од реакции
4.730
Да го гледам документарецов првин, или Narcos Mexico?
Narcos Mexico сезона 1 прво ... и после идеш на ова да видиш уствари колку е драматизирано и дали се споменува нешто од вистината.
Може и обратно оти наркос Мексико е забавна и брза серија за гледање и повеќе се фокусира за најглавниот лик од подземјето кој е ретко спомнуван во документарецот,сезона 2 е после случувањата од документарецот.

Иначе да нема збунки,сериите се на нетфликс а документарецот со 4 епизоди кој е мн подобар ако те занима реалност ,заговори и шок е на Амазон видео.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.247
Поени од реакции
27.609
Ja izgledav i jas The Last Narc, dokumentarec so najshokantni otkritija...
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.751
освен првата сезона ништо не вреди у серијава. И втора сезона не ни беше потребна. Во 2-3 епизоди можеше се да се скоцка. Толку ми беше досадна втората што не ја ни догледав. Една слика што би ја опишала серијава.

 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.938
Поени од реакции
35.344
Ни Кали не ми беа интересни мене, камоли Мексико. Али јбг пари си прави продукцијата.

Мајкоебачка сцена. :drk:

 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.532
Поени од реакции
21.408
освен првата сезона ништо не вреди у серијава. И втора сезона не ни беше потребна. Во 2-3 епизоди можеше се да се скоцка. Толку ми беше досадна втората што не ја ни догледав. Една слика што би ја опишала серијава.
Која прва сезона? Од Мексико или Колумбија?
За Колумбија би се сложил, за Мексико не. Мексико според мене стана интересна баш во втора сезона.
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.662
Поени од реакции
4.730
5ти Ноември

Мексико 3та сезона

за сите фанови ваљда последна сезона од Narcos целосно или не?

 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.662
Поени од реакции
4.730
За сите фанови у случај да не знаете


:cujte:Почна трета сезона Наркос Мексико и најверојатно последна од серијалот Наркос


Го ебав денот утре со ова

:tvg:

 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.505
Поени од реакции
62.324
Не им идат третиве сезони никако...
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.662
Поени од реакции
4.730
Шо бе не им идат ... Кали сезона 3 Наркос ми е најбоље од сите 6 сезони вкупно.

Ескобар ептен го развлекоа,Кали ми беше многу поинтересна,топ глума и интересни ликови.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom