N.C.I.S

Член од
3 февруари 2013
Мислења
609
Поени од реакции
1.028
pls be back

pls be back

pls be back

pls be back

Доста дупењето со Зива. Тоa не бива. Супер беше Тони ДиНардо.

И напуштам ја темата до season finale, и ќе ја симнам цела сезона. :D
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Немаше фаца да ја глуми таа улога.И кеитлин и зива и нивниот однос со тони беше врвот.Ја изгледав прва сезона викендов и сфатив дека нема допирна точка серијата со ова денес.Премногу го тупат овие 2 сезони.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Кеjт многу тупеше со моралот, дури одбивна стана на краj
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Кеjт многу тупеше со моралот, дури одбивна стана на краj
Да ама имаше муабет со тони и мекги , оваа немаше никакви емоции.Уплашено гулабче прибрано дома и превоспитано.Е така се понашаше.Абе жена ко жена, затоа зива највише ја сакавме пошо беше растена ко муж
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Да ама имаше муабет со тони и мекги , оваа немаше никакви емоции.Уплашено гулабче прибрано дома и превоспитано.Е така се понашаше.Абе жена ко жена, затоа зива највише ја сакавме пошо беше растена ко муж
Имаше хемија со Зива многу, ептен се вклопи во тимот, и плус бедес, со ножеви, со вратови кршење со ово со оно.
Во ретроспектива, Бишоп секогаш ќе ми биде асоцијација за глупите сцени со Џејк кај што се караат дали да си кажат need-to-know информации, или кога им дрви во скуад рум каков и бил бракот. Никој нема да ја памти по некој квалитет што ја диференцира од другиве или по некоја жестока сцена на терен.
Многу мех лик е во серија со толку уникатни карактери.
 
Последно уредено:

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.611
Поени од реакции
11.154
У пизду матер со Бишоп и Џејк веќе, аман!
Досадна епизода, проблемите на Бишоп беа у прв план.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Сезонава е ужас, освен една епизода мислам дека беше добра.Ми се сере од овие фамилијарни епизоди.Боље џејк да умреше у тоа нападот и тоа е тоа.
 
Член од
14 март 2013
Мислења
2.875
Поени од реакции
8.678
На AXN гледам одвреме навреме епизоди, и имаше една во која некој си ја имаше убиено жената. И на крај ко го фатија, од Гибс репликата беше ѕверска: "If you have problems with your wife, you divorce her, not kill her." :D
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Heartbreaking news for NCIS fans. After 13 seasons, fan-favorite Michael Weatherly is leaving the series

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

На маjка ви во пичка! Црнци во газ да ви го чукаат до смрт!
Курви.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom