N.C.I.S

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Serija sekoj ponedelnik na Sitel vo 20:00 casot. Dali ja gledate i sto mislite?








 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Ако немате гледано епизода од филмов да ве потсетам гледајте денес (Понеделник) 20 часот на Сител
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Ја имам гледано серијата. Навистина е добра! Нешто како CSI ама е доста позабавна. Во CSI се многу сериозни, овде е полабаво, поинтересно, со повеќе мајтапи. Најјак е Ди Нозо, особено кога се контрира со Зива а претходно со Кејт. Јак ми е називот на Ди Нозо за Мек Ги (Проби):pos2:
Многу подобра серија од CSI, барем за мене.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Abe koj ti e najzver


Gibbs
Tony
Mcgy
Ziva
Aby
Dr. Mallard
ili pak Kate koja ja ubija
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Ја следам серијава кога ќе стигнам. Интересна е, забавна и поинаква од оние серии од сличен калибар.

Плус...Ди Нозо е yummy :)
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Скулгрл напиша:
Ја следам серијава кога ќе стигнам. Интересна е, забавна и поинаква од оние серии од сличен калибар.

Плус...Ди Нозо е yummy :)
Нема збор за тоа. :)
Закон е чоеко, и како изгледа а повеќе и како се контрира со Кејт (сега Зива), и како го дупи Мек Ги. :tv:
Ама Гибс е нај само не ме бендисва фризурата и то шо врска нема од технологија а е шефче.:toe:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Abe bas toa e interesno i smesno. Toj zver coek a si nema pojma od mobilki, a za kosicata zverska mu e
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
super е серијата сум ја гледал јас на новатв овие на сител се поназад чекам да погледам некои епизоди кои сум ги пропуштил. Иначе најфаца им е гибс нема тука дилема.

едит:

а во шо термин оди на Сител ретко ги фаќам. и до која епизода се ако знај некој нека постира :)
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
mnogu dobra serija, steta sto Kejtlin umre, ovaa novava Ziva ic ne me bendisuva,
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Abe dobra e i ziva ama so kejtlin bese posmesno i interesno, a i bese poseksi od ziva pa imase i zosto da ja gledas
 
T

The Blob

Гостин
дали се сеќавате на таа епизодата кога Гибс требаше undercover да влези во една канцеларија и да види која е ситуацијата (на тој внатре семејството му беше киднапирано и му бараа откуп преку компјутерот)
ЗАЛИЖАН во фризурата,гибс се „преправи” во војник и влезе.....
ама ко ја видов таа фризурата залижана се паѓав од смеа до крајот на епизодата :)
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Глеам секојпат коа ќе фатам, не ја мењам за ниедна друга од сличните шо ги врткаат по а1 и сител и канал 5 и бла.
Abs! :drk::eek:jea:
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
The Blob напиша:
дали се сеќавате на таа епизодата кога Гибс требаше undercover да влези во една канцеларија и да види која е ситуацијата (на тој внатре семејството му беше киднапирано и му бараа откуп преку компјутерот)
ЗАЛИЖАН во фризурата,гибс се „преправи” во војник и влезе.....
ама ко ја видов таа фризурата залижана се паѓав од смеа до крајот на епизодата :)
Доста добро се сеќавам...:pos2:
Инаку за информација серијата оди и на Нова ТВ на кабелска секој ден од понеделник до петок после 12 навечер. :helou:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Abe gledavte vcera interesno bese a? Toni moze ke se posreki so Ziva vo nekoi od slednite epizodi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom