Mythbusters

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.125
Поени од реакции
1.872
Многу интересна емисија.Секогаш ги гледам.Савиџ рулз:vozbud:
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.156
Поени од реакции
374
Ги гледав по 2-3 пати сите репризи и уште се закон!
Адам Савиџ и Џејми Хајнемен:) и ѕвездата на шоуто Бастер:pos2:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.125
Поени од реакции
1.872
Бастер најмногу го поштуам.Респект за човекот оваај куклата.На се се нафаќа такоф човек овај кукла му треба на светот.:pos2:
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.464
Поени од реакции
20.679
Сум ги гледал неколку пати...Не оти не ми се допагаат туку оти немам време..
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.915
Поени од реакции
3.038
Многу интересна и поучна емисија. Има интересни работи и многу подобро делува од Brainiac кога се работи за експерименти и слично.
Требало подобар вовед да направиш за емисијава инаку.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.125
Поени од реакции
1.872
Да не знае некој зошто не ја дават новата сезона од митбастерс на ниедно дискавери?(имам сателитска сите дискавери ги има ама нигден нема нова сезона)
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.362
Поени од реакции
31.304
Модератори, немаше ваква тема?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
25.376
Поени од реакции
41.834
Не можам да најдам ваква тема. Освен ако има некоја под многу различно име... Нека стои засега па ако некој забележал дека има ваква нека пријави.
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
25
Поени од реакции
0
Да не знае некој зошто не ја дават новата сезона од митбастерс на ниедно дискавери?(имам сателитска сите дискавери ги има ама нигден нема нова сезона)
вчера даваа на дисковери нова сезона мислам дека беше, барем беше со друг наратор.
 
П

Паган-др

Гостин
Ја нема веќе на Дискавери навечер у 7 саат. :nesum:

Редовно ги гледав. Знаат да обработат интересни митови.
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.238
Поени од реакции
306
Ееее порано кога се преправав дека учев, јас овие ги гледав. Шема беа, сеа не сум ги гледал за да кажам дали уште се :)
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.420
Поени од реакции
73
јаки се.. скоро све иам глеано од нив.. одпостарите епизоди тоа
 
D

dh00|

Гостин
супер се и двајцата,а ми се свиѓаат и тие тројцата помладите, не знам точно како се викаа:toe:
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Ееее порано кога се преправав дека учев, јас овие ги гледав. Шема беа, сеа не сум ги гледал за да кажам дали уште се :)
sega od 16 mislam ima novi epizodi dont miss em..`
 
M

Mario Gómez

Гостин
Хаха, закон се нема што, редовно ги гледам и за разлика од brainiac е посериозна емисија, може да се научат многу работи.

Џејми и Адам се ѕверој, како имаат нерви да испитуваат некои ептен глупави митови тоа чудо нешо, ипак тие се главни и ги одбираат а помошниците се зафаќаат за некој друг полесен мит. Стварно луѓето имаат креативност и знаење во сите области и е една од најинтересните емисии на ТВ.Еве го тимот. Џејми, Адам и бастер во средина.

A eве се сите заедно, со помошниците Кари, Грант и Тори.:)

 

Kajgana Shop

На врв Bottom