MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Штиклирано е. Не знам шо е работава.

Нема логика некако, они кога ти праќаат да има анимација, ти кога пишуваш да нема.
Ај пробај нареден некој што ќе ти прати анимација, присвој си ја, и пробај прати му ја одма, дали ке ти искочат само букви.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Засега само со плаѓање изгледа:)
Не стварно, има начин да се дојде до програмот?Ме заинтересира и мене:)
ајдее хакери ќе стануваме :)
такви програми на интернет да најдеш бесплатно, скоро и да нема шанси, никој не е луд да плати 50-100 евра за таква програма и после да ја ставе на интернет за после секој да може да ја симне бесплатно :toe:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
ајдее хакери ќе стануваме :)
такви програми на интернет да најдеш бесплатно, скоро и да нема шанси, никој не е луд да плати 50-100 евра за таква програма и после да ја ставе на интернет за после секој да може да ја симне бесплатно :toe:
Хаха зарем малку ги има?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
ајдее хакери ќе стануваме :)
такви програми на интернет да најдеш бесплатно, скоро и да нема шанси, никој не е луд да плати 50-100 евра за таква програма и после да ја ставе на интернет за после секој да може да ја симне бесплатно :toe:

Да, и на торенти нема игри и филмови... Не е луд некој да купи игра 50-100 долари и да ти ја даде.
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Како можам она второво програмче да го најдам :)

http://www.messhacker.com/


Нененененене луѓе немојте од таа страна и слични тие месс ова месс она!! Се е скам, и да платите нема да ви стигнат. 10000% сигурност од СИГУРНИ извори ова ви го кажувам па вие што сакате праите :)

Иначе таков програм има мислам ама само на ЕДЕН форум и тоа треба да си нешто како VIP, Moderator И Admin на форумот за да го земеш.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Да, и на торенти нема игри и филмови... Не е луд некој да купи игра 50-100 долари и да ти ја даде.
Гледам грешка си ме разбрал, значи не е исто да ставеш на нет некој/а игра/филм и некоја мсн хак програма, сите ќе најдат по торенти ваму таму и што сите ќе станат хакери, ќе си наоѓаат пасвордите едни на други, каде би бил крајот тогаш... тоа ми беше поентата
а ајде ти најди го програмот, докажи го спротивното :toe:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Гледам грешка си ме разбрал, значи не е исто да ставеш на нет некој/а игра/филм и некоја мсн хак програма, сите ќе најдат по торенти ваму таму и што сите ќе станат хакери, ќе си наоѓаат пасвордите едни на други, каде би бил крајот тогаш... тоа ми беше поентата
а ајде ти најди го програмот, докажи го спротивното :toe:
Најдов нешто такво, иде со 2 КB/s па да видам што ќе испадне :)
 
Z

ZeroStyle

Гостин
А тоа првото програмче постоеше ама не на таа страна (се е скам таму) туку на друга ама само порано на старите мсн делуваше. Оние античките :pos:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
А тоа првото програмче постоеше ама не на таа страна (се е скам таму) туку на друга ама само порано на старите мсн делуваше. Оние античките :pos:
Од 1940 и некоја година :pos: :pos: :pos:
Абе јас и ти го праевме тој муабет, тешко е денес да пробиеш пасворд со таква програма, тие сервери имаат јака заштита...
не е се така розово како што изгледа на youtube, го пишеш мснто и за 2 минути го најде пасвордот... нема логика :nenene:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Од 1940 и некоја година :pos: :pos: :pos:
Абе јас и ти го праевме тој муабет, тешко е денес да пробиеш пасворд со таква програма, тие сервери имаат јака заштита...
не е се така розово како што изгледа на youtube, го пишеш мснто и за 2 минути го најде пасвордот... нема логика :nenene:
Ама има глуп народ. Додека има овци, ќе има и волна :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom