MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 јануари 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
Version 8.5 2008 година и користам Windows Xp SP3... Али стварно нервира ова, многу е грдо...а до вчера не ми беше вака, кога го запалив компјутерот така ми се направи и така ми остана...
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Version 8.5 2008 година и користам Windows Xp SP3... Али стварно нервира ова, многу е грдо...а до вчера не ми беше вака, кога го запалив компјутерот така ми се направи и така ми остана...
Да не си се испобунил нешто?

Во секој случај, симни си ја најновата верзија, таму се е во ред.
 
Член од
14 јануари 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
Да не си се испобунил нешто?

Во секој случај, симни си ја најновата верзија, таму се е во ред.
Не ми се свиѓа новата верзија затоа не ја симињам 8.5 од секад ја користам таа 9-та Betta е некако.. незнам... А има решение за ова или слабо ?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Не ми се свиѓа новата верзија затоа не ја симињам 8.5 од секад ја користам таа 9-та Betta е некако.. незнам... А има решение за ова или слабо ?
1. Кажи зашто не ти се свиѓа... ама убаво објасни во што е полоша од 8.5 верзијата
2. Од каде дека е BETA??
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Некој да може да ми даде линк од НАЈНОВАТА верзија на мсн да го симнам !!!
 
Член од
14 јануари 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
1. Кажи зашто не ти се свиѓа... ама убаво објасни во што е полоша од 8.5 верзијата
2. Од каде дека е BETA??
Mногу е поразлична, иконите не ми се свиѓаат и тоа што све е преместено, а за тоа дали е бета или не, незнам пошо имаше и нова верзија Бета и затоа така пишав...
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Eдитирано од супермодератор: Вирус. - Џену Грл.

Знае ли некој како да го избришам ова нонстоп се појавува и се исклуцува мсн па пак уклучува пробав со spywere, go preinstalirav ali pak isto
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Знае ли некој како да го избришам ова нонстоп се појавува и се исклуцува мсн па пак уклучува пробав со spywere, go preinstalirav ali pak isto
Ова е вирус немој некој да го симнал Бриши го линкот од другарот што ти иде линкот он е заразен со вируси и кај тебе се праќаат не ги симнуј игнорирај ги само или стави го на блок
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Ова е вирус немој некој да го симнал Бриши го линкот од другарот што ти иде линкот он е заразен со вируси и кај тебе се праќаат не ги симнуј игнорирај ги само или стави го на блок
спас нема ли за ова или сеа морам нов Виндос да ставам?
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
спас нема ли за ова или сеа морам нов Виндос да ставам?
Чекај по линкот што го пиша треба да ти стасува од контакти ? и ако го симнеш тогаш ти е заразен компјутерот тие вируси од контактите се парќаат стави ги на блок тие контакти што ти праќаат вируси и крај ако ти си заразен скенирај со некој антивирус ESET,Kaspersky и готово
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom