MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Формулар за пополнување за да го повратиш меил акаунтот.
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Формулар за пополнување за да го повратиш меил акаунтот.
Знам,го пополнив,па чекам одговор на алт.мејл....ако биде...а не верувам да биде...:uvo:Фала до дечкото што го остави линкот за пополнување на барањето:smir:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Да не те разочарам ама повторно морам да кажам, нема шанси да го вратиш тој акаунт. Тоа со поддршката не функционира тие примаат илјадници меилови секој ден ниту ги отвараат.
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Пак ќе кажам,не е мој МСН-от,ја само помагам да си го врати братучедов пак..Инаку по се изгледа ќе испадне дека е хакнат поради Фејсбукот,оти имал 2 Милиона чипови на покерот...болен народ бе ц ц ц:tapp:Сега гледам кај мене чиповите му ги нема,се е префрлено,така да ваљда чиповите се мотивот...сепак ќе видам деновиве на алт.мејл дали ќе му стигне одговор(му знам пасворди)Фала до сите што помогнаа...
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Да не те разочарам ама повторно морам да кажам, нема шанси да го вратиш тој акаунт. Тоа со поддршката не функционира тие примаат илјадници меилови секој ден ниту ги отвараат.
Функционира и тоа како. За 24 часа највеќе ако правилно си пополнил. Од искуство.
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Знам дека до сега објаснувавте за вакви работи, ама еве сеа пробувам да се логирам на маилот на братучетка ми, зашо треба да и проверам нешто ама несака ... сигурна сум дека не е сменета лозинката, ама несака да се логира. Алтернативната адреса и е истата на која неможе да се логира, а одговорот на прашањето не си го памти (ми рече дека коа го правела маилот не обрнувала внимание многу на тоа). чаре има??:smir::smir:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Знам дека до сега објаснувавте за вакви работи, ама еве сеа пробувам да се логирам на маилот на братучетка ми, зашо треба да и проверам нешто ама несака ... сигурна сум дека не е сменета лозинката, ама несака да се логира. Алтернативната адреса и е истата на која неможе да се логира, а одговорот на прашањето не си го памти (ми рече дека коа го правела маилот не обрнувала внимание многу на тоа). чаре има??:smir::smir:
Некој error вади?
Ако вади тоа key ports error или како и да беше мислам дека малце потешко да се среди.
Исто од провери датумот и времето на компјутерот да се точни.
Опиши малце.
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Знам дека до сега објаснувавте за вакви работи, ама еве сеа пробувам да се логирам на маилот на братучетка ми, зашо треба да и проверам нешто ама несака ... сигурна сум дека не е сменета лозинката, ама несака да се логира. Алтернативната адреса и е истата на која неможе да се логира, а одговорот на прашањето не си го памти (ми рече дека коа го правела маилот не обрнувала внимание многу на тоа). чаре има??:smir::smir:
Провери дали лозинката ја пишувате со/без Caps Lock, дали пишувате на кирилица/латиница, дали може да се логира на месинџер, ебади, меебо, хотмеил и слично... ако ја пишувате исправно лозинката и никаде несака да ви се логира ондак пробајте со алтернативен меил, ако и таму незнаете лозинка пробајте да ја вратите исто така со алтернативен меил или тајно прашање... ако не бива ни тоа ондак... незнам :toe:
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Некој error вади?
Ако вади тоа key ports error или како и да беше мислам дека малце потешко да се среди.
Исто од провери датумот и времето на компјутерот да се точни.
Опиши малце.
Не вади error зошто пробувам да се логирам на страната на хотмаил. Несака со таа лозинка, а она ми вика дека никогаш не ни ја менувала, од секогаш и е така. Сега проверив за на мсн да се логирам и ми јавува грешка 80048823. Гуглав малце ама не разбирам што да правам :nesum:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Не вади error зошто пробувам да се логирам на страната на хотмаил. Несака со таа лозинка, а она ми вика дека никогаш не ни ја менувала, од секогаш и е така. Сега проверив за на мсн да се логирам и ми јавува грешка 80048823. Гуглав малце ама не разбирам што да правам :nesum:
Таа грешка значи погрешна лозинка. Очигледно е променета лозинката, ако не користиш Caps Look или кирилица.
Во таа ситуација промена на лозинката се врши на официјалната страна за логирање па заборавена лозинка и потоа соодветно се внесуваат информации.
Во иднина користете поголеми лозинки и не го заборавајте одговорот за верификација со што можете да користите алтернативен меил, иако има опција и без верификација но тоа треба да се подеси, сепак во оваа ситуација мислам дека само verification question ќе ти помогне...
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Добро, фала на сите што се потрудивте, ќе пробам да направам нешто :smir::smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom