MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Кога си го сменив името на мсн.. и кога се адднувам сам на мсн .. но јас си беф од почетокот и си го сменив името и пак ми е старото име на мессенгерот, а од горе ми е сменет, а од доле пофторно пише така .. Еве и сликата ви покажува..ХЕЛП ?:smir:Фала однапред
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Кога си го сменив името на мсн.. и кога се адднувам сам на мсн .. но јас си беф од почетокот и си го сменив името и пак ми е старото име на мессенгерот, а од горе ми е сменет, а од доле пофторно пише така .. Еве и сликата ви покажува..ХЕЛП ?:smir:Фала однапред
Другите како те гледаат:?
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Торпедо. Другите те гледаат како JUVENTUS а ти самиот себе како Narky. Мој другар го имаше истиот проблем. Ако ти е толку битно пробај со reinstall.
 
Г

Гоццццце

Гостин
Кликни на тебе , F2, избриши го и стисни ентер. И готово. Голема работа.
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
ај ако можи некој нека ми дај линк од од МСН 8.5 верзијата?
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Kaко се викаше оноа софтверчето што комплетно анинсталираше мснто?
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Kaко се викаше оноа софтверчето што комплетно анинсталираше мснто?
Revo Uninstaller, Absolute Uninstaller, Your Uninstaller... имаш повеќе, стегни на Google "Uninstaller" и ќе ти даде неколку... е сеа Revo Uninstaller ти е бесплатен, а другите се триал :)
 

Naked Angel

more than u're used to
Член од
20 февруари 2009
Мислења
79
Поени од реакции
11
Revo Uninstaller, Absolute Uninstaller, Your Uninstaller... имаш повеќе, стегни на Google "Uninstaller" и ќе ти даде неколку... е сеа Revo Uninstaller ти е бесплатен, а другите се триал :)
Ваљда не мислеше на овие, има едно програмче само за бришење на мсн, целосно....мене ми помогна ама заборавив како се викаше. Точкест листај назад, ќе најдеш :)
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Ваљда не мислеше на овие, има едно програмче само за бришење на мсн, целосно....мене ми помогна ама заборавив како се викаше. Точкест листај назад, ќе најдеш :)
За ова мислеше ? :)

Едит: Јас ова го немам користено, ама знам неколку случаи што со ова успеале да го решат проблемот со MSN 9ка.
Инае не сум 100% сигурен, ама Your Uninstaller мислам дека може да го реши истиот проблем :toe:
 

Naked Angel

more than u're used to
Член од
20 февруари 2009
Мислења
79
Поени од реакции
11
За ова мислеше ? :)

Едит: Јас ова го немам користено, ама знам неколку случаи што со ова успеале да го решат проблемот со MSN 9ка.
Инае не сум 100% сигурен, ама Your Uninstaller мислам дека може да го реши истиот проблем :toe:
Не
Јас тогаш неможев со Revo, па некој ми кажа за тоа

едит: А ќе биде ли некој толку фин (и покрај тоа шо го имаше во темата 100 пати и можам да се потрудам да го најдам на гугл) да ми го даде тој плугинот за да ми покажува коа слушам у winamp? :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom