MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
МСН капут.
Ерор коуд: 8100блабла
Уклучив Интернет Експлорер и пробав пак, но не успеав.

Чаре...? :toe:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
mozi nekoj da mi kazit ili da mi pustit link za gen msn posto go spustam od na google i nemozit da se instalirat.. fala odnaprad
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
51
Поени од реакции
1
Ако можи некој да ми даде линк за да спуштам некои скинови за 8.5 месинџерот..ама да не се од www.msgpluslive.net затоа што не ме бендисуваат баш ги имам видено сите..фала однапред :smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
mozi nekoj da mi kazit ili da mi pustit link za gen msn posto go spustam od na google i nemozit da se instalirat.. fala odnaprad
На ПП.

Ако можи некој да ми даде линк за да спуштам некои скинови за 8.5 месинџерот..ама да не се од www.msgpluslive.net затоа што не ме бендисуваат баш ги имам видено сите..фала однапред :smir:
Check Here.
 

Naked Angel

more than u're used to
Член од
20 февруари 2009
Мислења
79
Поени од реакции
11
Го иам мсн 9 final и сеа коа се уклучувам ми покажува дека имало нова верзија и ми дава download...и сеа барам мислење од оние шо се разбираат повеќе дали да симнувам или може да е ова некоја заебанција?
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Го иам мсн 9 final и сеа коа се уклучувам ми покажува дека имало нова верзија и ми дава download...и сеа барам мислење од оние шо се разбираат повеќе дали да симнувам или може да е ова некоја заебанција?
за ова повеке може да ти каже КОРУН он е по новите верзии :):)
Инаку мое мислење чим ти пишува final дека е финална а таа што ти ја дава да ја update-ираш е некоја недовршена :)
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Го иам мсн 9 final и сеа коа се уклучувам ми покажува дека имало нова верзија и ми дава download...и сеа барам мислење од оние шо се разбираат повеќе дали да симнувам или може да е ова некоја заебанција?
Не е заебанција симнувај штом така ти пишува и сигурно не финал верзијата штом така ти вели. :smir:
 

Naked Angel

more than u're used to
Член од
20 февруари 2009
Мислења
79
Поени од реакции
11
Не е заебанција симнувај штом така ти пишува и сигурно не финал верзијата штом така ти вели. :smir:
И покрај тоа што аце елемент ми кажа да не инсталирам, мене ме интересираше и пробав, ок е сега, се познаваат мали измени во изгледот и вака ми пишува



Постои ваква верзија или...?
 
М

Младен

Гостин
И покрај тоа што аце елемент ми кажа да не инсталирам, мене ме интересираше и пробав, ок е сега, се познаваат мали измени во изгледот и вака ми пишува



Постои ваква верзија или...?
Секако дека постојт:)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
И покрај тоа што аце елемент ми кажа да не инсталирам, мене ме интересираше и пробав, ок е сега, се познаваат мали измени во изгледот и вака ми пишува



Постои ваква верзија или...?
Оваа е последната искочена верзија на Live Messenger.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom