Mitsubishi Lancer Sportback

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
мене седанот повеќе ми се сфиѓа! какви љути штопови има.. гррррр.
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Ухх љута работа, е sportback-ов веќе ме рани. Тој обичниот ептен позади потсеќаше на сеативе


:drk::drk::drk::drk::drk:
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Оваа сивото што го поставивте е поубаво бидејќи на серискиот модел некако задниот дел не е складен (преголем е) за малку на караван ќе заличи. Кога ќе го видам баш како што ќе се продава ќе правиме муабет бидејќи гледам на овој горе има тркачки кадици, бесни фелни, ниска гума, ЛЕД техника ова она ...Ако биде баш таков ондак топ :smir:
 
Член од
27 септември 2008
Мислења
375
Поени од реакции
24
Ептен е добар.За мене е спортбекот е поубав од лимузината:vozbud:
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
721
Поени од реакции
40
Kolava e extra mnogu podabar izgled ima od sedan verzijata extra
 

GrD

Член од
27 октомври 2008
Мислења
289
Поени од реакции
5
Za malce ke ja kupev kolava. trgnav sve vo prodavnica se spremiv zemav i dokumenti ama mi falea uste parite :)
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Братучед ми купи Mitsubishi Lancer се комплет со спојлери...чекаше 5 месеци ама сеа вика се исплатеше.Чим Mitsubishi Lancer е добар,да не праиме муабет за Sportback.:vozbud:
:salut:
 

GrD

Член од
27 октомври 2008
Мислења
289
Поени од реакции
5
Братучед ми купи Mitsubishi Lancer се комплет со спојлери...чекаше 5 месеци ама сеа вика се исплатеше.Чим Mitsubishi Lancer е добар,да не праиме муабет за Sportback.:vozbud:
:salut:
kakva boja go zema ???
crna ?????

ako e taa kolata e stvarno dobra.
vidov jas eden lancer crna boja sose spojleri i bandasi. ligi m tecea koga vo vidov.

od prviot pat si pomisliv deka e nekoe evo ali nisto. do sea nemam videno evo kaj nas.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom