Manchester United v Liverpool; 11-02-2012; Kick off: 12:45; Day 25 Old Trafford

Како ќе заврши натпреварот


  • Вкупно гласачи
    124
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Ете јас ти велам дека ти не знајш кај си, ни што зборуваш.Јас му велам едно тој се запнал во нешто сосем трето и научно фантастично.
Јас ти велам дека немаш што да кажиш... оти си трол ништо фазла .... јас имав што да кажам и нека ти копа сеа, ако не си ги прочитал моите постови на оваа тема ...
--- надополнето: 10 февруари 2012 во 16:45 ---


Другарче... изгледа ти не разбираш на македонски па ќе треба да посетиш професори по македонски јазик.
Вие тоа го правите! Вие си ги сметате нели ти беше тој што пресмета 18+5 ?Јас ли бев?
Ти!

И уште еднаш ќе... :pos::pos::pos:
Па јас бев тој што кажав за 18+5, а ти тогаш одма се фаќаш за другите титули (што пола ви се од Комунити Шилд), а ако сме финале (ко сега у Карлинг Купов) викате дека не ве интересирале такви трофеи, зошто тогаш ги броете титулите од ФА, Карлинг и Комунити ко ќе ви спонеме само Премиер Лига и Лига на Шампиони ? значи незнаете како да се извлечете и само наоѓате нешто да свртите !
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Па јас бев тој што кажав за 18+5, а ти тогаш одма се фаќаш за другите титули (што пола ви се од Комунити Шилд), а ако сме финале (ко сега у Карлинг Купов) викате дека не ве интересирале такви трофеи, зошто тогаш ги броете титулите од ФА, Карлинг и Комунити ко ќе ви спонеме само Премиер Лига и Лига на Шампиони ? значи незнаете како да се извлечете и само наоѓате нешто да свртите !
Друже , не знам што велат другите,а и не ме заболе помпава , ти со мене разговараш ... така да ......... врти сучи незнајш кај тераш :icon_mrgr:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
И што треба тоа да значи ако 2008-2009 ви била конкурентна година. Ти си еден од ретките што навидум признава дека Ливерпул не е тоа што бил. 80 % од навивачите на Ливерпул скокаат со тие 18 ПЛ титули и 5 титули од ЛШ а само една од тие титули е освоена во последните 20 години!
Среќа што не се јавуваат навивачите на Нотингем Форест, сепак и тие имаат 2 титули во КЕШ и тие се јаки нели. :S
Ама не ме интересираат мене другите фанови и нивното размислување.....во нашево општество е дозволено секакво размислување...кој сум јас, ти..па и било кој друг тука да брани како да се размислува. Да се прашувам јас, ќе бранам што се пишува (пцовки, навреди и слични работи).
И не е муабетот тоа колку едните или другите имаат освоено, муабетот цел е за тоа дека Ливерпул никогаш не бил конкурентен одкако тој прати ПЛ...или под пратење мисли телетекс и по ново livescore....или стварно прати што се случува, како и да е, дојдовме до констатација дека his argument is INVALID!!!!
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Зошто го вртиш постот, рече не знам ЕДНА сезона да биле конкурентни, јас те прашав од кога гледаш, ми каа 2003..а сезоната што ја наведов очигледно си ја утнал...ако не ти текнало, не знаеш ни колку било разлика...односно, фактот си го проверил кај тетка Вики....ако си реален а не си, ќе сфатиш дека не беше трошка надеж...него вие се потевте повеќе....само ние се сјебавме со глупи реми натрепвари на домашен терен си Њ екипи.
Да заклучам, одкако ти пратиш ПЛ...ние ЕДНАШ сме биле конкурентни..и ДА..твојот пост не важи.
И што со глупи реми?
И ние со Блекбурн прокоцкавме победа, со Стоук и та да ја тепавме, Њукасл не сјеба дома со педерски пенал... сеа ќе бевме плус 4поени ... така да ..... не се важи :icon_mrgr:
И да МБраво за постот .... сте биле конкуренти ! ама само ЕДНАШ! :cuc:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Друже , не знам што велат другите,а и не ме заболе помпава , ти со мене разговараш ... така да ......... врти сучи незнајш кај тераш :icon_mrgr:
Друже, гледам дека немаш што да вратиш, немаш доволно аргументи па така да овде го прекинуваме карањето. (до утре после 15:45) ... ае еден Спортски Поздрав ! (y)
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
И што со глупи реми?
И ние со Блекбурн прокоцкавме победа, со Стоук и та да ја тепавме, Њукасл не сјеба дома со педерски пенал... сеа ќе бевме плус 4поени ... така да ..... не се важи :icon_mrgr:
И да МБраво за постот .... сте биле конкуренти ! ама само ЕДНАШ! :cuc:
Збориме за ТАА сезона, да е за друга, нема воопшто да навлагам во дискусја, зошто не си го гледам местото.

Ако дојдовме до заклучок дека сме имале ЕДНА конкурента сезона одкако ти пратиш ПЛ, биди човек и кажи дека си треснал глупост со постот. Поздрав.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Друже, гледам дека немаш што да вратиш, немаш доволно аргументи па така да овде го прекинуваме карањето. (до утре после 15:45) ... ае еден Спортски Поздрав ! (y)
Јас не се служам со тие форумџиски спортски поздрави и сл. тиња клише муабети.
Како прво ти првин велеше дека не биле важни куповите,па отпосле важни па пак не иии... веќе се збуни самиот. Така да јас еднаш ти повторив, ти не дочита или не разбра па сега овде ми глумиш кравјо лудило...
И да утре ќе се види кој е кој И ТОА ТИ ГО НАПОМЕНАВ
--- надополнето: 10 февруари 2012 во 17:03 ---
Збориме за ТАА сезона, да е за друга, нема воопшто да навлагам во дискусја, зошто не си го гледам местото.

Ако дојдовме до заклучок дека сме имале ЕДНА конкурента сезона одкако ти пратиш ПЛ, биди човек и кажи дека си треснал глупост со постот. Поздрав.
Зошто глупост бе ?
Најконкуренти сте биле со негативе од 4 поени (y)
Сфаќам.
ГЛУП ПОСТ СУМ ПИШАЛ ОК, МБРАВО!
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Јас не се служам со тие форумџиски спортски поздрави и сл. тиња клише муабети.
Како прво ти првин велеше дека не биле важни куповите,па отпосле важни па пак не иии... веќе се збуни самиот. Така да јас еднаш ти повторив, ти не дочита или не разбра па сега овде ми глумиш кравјо лудило...
И да утре ќе се види кој е кој И ТОА ТИ ГО НАПОМЕНАВ
Хах... јас викав не се важни Куповите ?? ...па јас реков дека Ливерпул годинава ќе освои Карлинг Куп а вие одма рековте дека тоа бил неважен Куп за вас ?... во случајов кој ги потценува куповите дека се неважни, јас или ти ? глуп еден !
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Хах... јас викав не се важни Куповите ?? ...па јас реков дека Ливерпул годинава ќе освои Карлинг Куп а вие одма рековте дека тоа бил неважен Куп за вас ?...
Доста утешително :)
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Зошто глупост бе ?
Најконкуренти сте биле со негативе од 4 поени (y)
Сфаќам.
ГЛУП ПОСТ СУМ ПИШАЛ ОК, БРАВО!
Ајде од почеток. Глупост зошто пиша дека одкако пратиш никогаш не биле конкурентни. Пратиш од 2003 а беа конкурентни 2008-2009 сезона. Дали се 1-3-7 бода, ние сме биле конкурентни. Дали Барса му е конкурентна на Реал годинава и покрај тоа што во моментов е 7 бода разлика? Но, да не бегаме од темата на разговорот. Фала за болдот.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.462
Поени од реакции
42.761
Темава станла бетер од тие за Ел Класико... -.-'
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom