Manchester United v Liverpool; 11-02-2012; Kick off: 12:45; Day 25 Old Trafford

Како ќе заврши натпреварот


  • Вкупно гласачи
    124
Статус
Затворена за нови мислења.

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Едвај чекам да дојди ова дерби поради ваквите постови преполни со провокации за историјатите помеѓу двата клуба:D..како да не знаеме кој колку титули има..искрено најголем факт за тоа која е подобра екипа се гледа во моменталната табела која оди во прилог на Манчестер јунајтед и ен знам зошто досега никој фан на Јунајтед не ја објави табелата кога веќе се контрате??..и не знам зошто фановите на Ливерпул ги покажуваат тие 5 титули кога се работи за премиерлигашка утакмица а таму се знае кој е подобар....иначе немам ништо против Ливерпул ама за утре типувам победа на Фергусоновците за инает на Росенберг:D...
 

Ливерпул

Red Scouser
Член од
18 февруари 2010
Мислења
965
Поени од реакции
830
Значи поглупа дискусија, у било која друга тема на форумов, неам видено... :eek:
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Последниве 7-8 страни од темата се најочајното нешто што сум го прочитал на форумов..
Никој не му текнува да пише можни состави,повредени играчи,статистики,некоја интересна информација за натпреварот.а за ставање бедни слики одма сте тука// :tapp::tapp:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Јас не знам ти знаеш шо зборуваш. Ама ајде терај си как шо знааш. И не тој туку ти почна со нешто друго, разбираш ли? И да, покрај сите глупости шо ги пишеш правеш и една паметна работа, убаво ме насмеваш.
И за крај :pos::pos:
Ова ти се вика тролололололололололллололл , ако вие знајте што пишувате со оној твојон коЉега ...... јас ...... само.... :pos:
Изгледа амнезија имаш или склероза па ваљда не памтиш од вчера што и како сме почнале.. разлистај 3-4 страни поназад види ваму таму можеби ќе се потсетиш.....
Тролол :cautious:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.321
Поени од реакции
10.631
Едвај чекам да дојди ова дерби поради ваквите постови преполни со провокации за историјатите помеѓу двата клуба:D..како да не знаеме кој колку титули има..искрено најголем факт за тоа која е подобра екипа се гледа во моменталната табела која оди во прилог на Манчестер јунајтед и ен знам зошто досега никој фан на Јунајтед не ја објави табелата кога веќе се контрате??..и не знам зошто фановите на Ливерпул ги покажуваат тие 5 титули кога се работи за премиерлигашка утакмица а таму се знае кој е подобар....иначе немам ништо против Ливерпул ама за утре типувам победа на Фергусоновците за инает на Росенберг:D...
Аааааааа :mad: овде се е за мој инает.
Ама утре така ќе ги средиме што ќе си речиш - што барам бе ја да навивам за Интер дај да почнам за Ливерпул види како ги средија педериве (y) Инаку и за тебе мислам дека имаш капацитет да бидиш навивач на Ливерпул. Само уште не си свесен за тоа :sneaky::sneaky:
--- надополнето: 10 февруари 2012 во 23:01 ---
Напатени се од роџења не виделе титула, така да посакувам да ги освојат и двата купа и нека се радуваат во следните 20 години со нив. Па за понатаму ќе видиме.
Тебе со ќејф би те убил. :coffee:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.834
Поени од реакции
14.195
Во воведот пишува за двата клуба посебно,можни состави,повредени,неизвесени.Исто така имаше и статистики колку натпревари имаат одиграно 2та клуба мегусебно и кој колку победи има и др работи... јоур аргумент ис инвалид.;)
 
S

Stivie G

Гостин
Ова ти се вика тролололололололололллололл , ако вие знајте што пишувате со оној твојон коЉега ...... јас ...... само.... :pos:
Изгледа амнезија имаш или склероза па ваљда не памтиш од вчера што и како сме почнале.. разлистај 3-4 страни поназад види ваму таму можеби ќе се потсетиш.....
Тролол :cautious:
Троооооллл!!!! Друго нешто знаеш ли? :pos:. И да, склероза имам, зтва цело време со тебе се занимавам.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Троооооллл!!!! Друго нешто знаеш ли? :pos:. И да, склероза имам, зтва цело време со тебе се занимавам.
Насочи се кон друго нешто , затоа што од мене само во зијан влегуваш...
Затоа што немаш што да кажеш и сеа ќе се провоцираме лично што и не е баш во врска со темава, затоа Тролу, ако имаш некоја мака пиши ми во ПП а не овде.....
Ако имаш нешто важно да кажиш за твојата екипа слободно кажи,јас ви кажав што имав за вашата ФУРИОЗНА одбрана.... и то је то ...
Едноставно не ве разбирам плачковците сте ептен жими Салија!
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.321
Поени од реакции
10.631
Дечки - ако не се испишат преку 40 страни лошо ќе биди
 
S

Stivie G

Гостин
Пред таа тема за овој натпревар имаше 37 страни, мислам дека треба да се сруше рекордо :D
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.321
Поени од реакции
10.631
Пред таа тема за овој натпревар имаше 37 страни, мислам дека треба да се сруше рекордо :D
Треба.....мене за рекордот ми е инаку не би се замарал со овие копуци :coffee:
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.537
Поени од реакции
5.768
Искрено, со оглед дека Ливерпул игра подобро, надвор, а и Јунајтед не е така, супериорен дома, како порано, нормално, мислам дека Ливерпул може да победи. Е сеа, не е баш ептен лош дома, да не ми рипните, Ѓаоли едни :)D), али на пример, паметам сезони, кога Јунајтед освојувал титули, со само една нерешена дома, и тоа во првото коло со Њукасал. Во тој смисол, мислам, дека Ливерпул, може да напрај нешто повеќе. Мој тип, 2-3 :D
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Кец ми е на тикет, пазите што праете! :))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom