Lyoness

Член од
21 јуни 2018
Мислења
359
Поени од реакции
118
Во Макпетрол функционира на ваучер.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
5.540
Поени од реакции
8.521
Хаха оди бе не се замарај со нас, до кај си ти со работата ти ја зголемија платата или уште 12000 работиш? Евн е боранија во однос на другите шо сме во пазар. Поз
До кај сте со бизнисот „сите Мастеркард картички ќе бидат Лајонес“?
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
1.946
Поени од реакции
2.529
Па колку што се знам се ребрендиравте во Cashback World пошто зборчето Лајонес стана еквивалент за превара, така да.....
Го бараат вистинското име за да му тргни, ама кога ќе тргни нема запирање
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
10.509
Поени од реакции
10.516
Порано лајонес и хербалајф сеа ввп е модерно да бидеш, сам свој газда
 
Член од
22 јуни 2014
Мислења
78
Поени од реакции
53
Па колку што се знам се ребрендиравте во Cashback World пошто зборчето Лајонес стана еквивалент за превара, така да.....
Погрешно имаш слушнато, сеуште сме лајонес за жал и покрај толку истраги уште не не затвориле
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
5.119
Поени од реакции
4.354
Сега се Мајворлд Македонија :pos::pos::pos:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
22.723
Поени од реакции
33.791
Најубаво МајонеС Македонија

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
23.238
Поени од реакции
14.541
Погрешно имаш слушнато, сеуште сме лајонес за жал и покрај толку истраги уште не не затвориле
,,,chekaj malku,,,tebe ne te zatvorile ili toa lajonesot za kogo ti rabotish,,,
 
На врв Bottom