LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    287

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Ги има на нет веќе неколку саати.. нема проблеми со S04E01, ама пазете која верзија од S04E00 ја симнувате: ако е оригиналната на XoR или има само REPACK во насловот, не кликајте. Добрата верзија е Lost S04E00 Past Present and Future HDTV XviD REAL REPACK-XOR.

А сега, одам да гледам :)
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Ги има на нет веќе неколку саати.. нема проблеми со S04E01, ама пазете која верзија од S04E00 ја симнувате: ако е оригиналната на XoR или има само REPACK во насловот, не кликајте. Добрата верзија е Lost S04E00 Past Present and Future HDTV XviD REAL REPACK-XOR.

А сега, одам да гледам :)
А која е оваа епизода Lost S04E00 Past Present and Future HDTV XviD - XOR :icon_eek: (нели би требалао новата сезона да почне со S04E01 :))
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Краток преглед на настаните од претходните сезони :)

Инаку, 01 е интересна епизода со многу WTF моменти.. посебно делот со Hugo & Charlie, куќичката на Jacob.. не откривам се` :)
 

korun

lame
Член од
21 октомври 2007
Мислења
389
Поени од реакции
28
Ако ја начекам на Тв ја гледам, адервајз не. Лошо е шо ги тупет работиве и имат многу нелогични настани....Сепак е една од подобрите :salut:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Ја има 401, барајте на торент полесно ќе ви е.
Чудна епизода.
 

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Hmm, ocekivao sam vise:toe:
Interesantnije je bilo cekati da se downloadira, nego gledanje:uvo:
:salut:
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
:smir:Ај ве молам еден линк по пп за новава ама не торент..следува зеленко
 
Член од
1 февруари 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
Епа конечно да ја гледаме и таа 4та фамозна сезона ваљда ке откриеме нови работи иначе само 8 се снимени досега поради штајкот на сценаристите еве ви линкче кое ќе може да ви помогне
http://lostseries.blog.com.mk/
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Ја гледав првата еп. од 4 сезона.Супер е епизодата како за загревање во наредните епизоди,посебно крајот на првата е закон..ЛОСТ.:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom