Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
И кај мене има нешто проблеми со vk. Најпрвин не ми отвораше details, ама сега добро е тоа. И сега гледам имав 2 реферали. Направив refresh на страната да видам нешто и ми покажува дека имам 0. :toe:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Објавија на е-кастиГ демек кој ќе земе награда. Еве ги Македончињата, фиромчиња: Danica Pasic, Jadran Telacevic и Manda Radanovic! Епа сега проценете дали се од кај нас, или па...дали постојат овие луѓе ... и дали е ова измама или планирате и во втор круг да правите по 1000, 2000 поени ??? :pos2::pos2::pos2:
:pos2: катастрофа ,како само ги најдоа сите луѓе што не постојат дури и немаат ни фејсбук профил :pos2:
Значи тешка идиотска работа е ова ,нека се избрише од насловот на темава ,никако не претставува страна за заработувачка ...
 
T

Tetro

Гостин
Good news US members — you're stepping up your game, and getting closer to March Radness victory. Since half of all Lockerz members are in the US, you've got a fair shot. Get busy on the site and the March redemption could be yours! Cha Ching!
0 minutes ago
и секогаш биле први :tapp:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Зарем мислевте дека ќе не остават нас
 
Y

Young J

Гостин
Си порачав сеа маица од Бетерз, за колку време стига од прилика??
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
otkriv nova finta na beterz
na nekoi utakmici ne go zatvara
your draw NO otkako ke zavrsi odma utakmicata(znaci bilo koj vodi 1-0 za da nebide nereseno NO ne go zatvara koga ke zavrsi utakmicata)
mozete da se kladite taka posigurno zdravje
Jas uplativ na stoke VS tottenham da probam dali ke go prifati i moze :):) mal bese koeficientot ali na pogolema suma se isplati.
Ete vi use eden bug od mene .pozz
 
T

Tetro

Гостин
за рагби натпреварите кај може да се пратат резултатите во живо, знае некој?

уште еден баг од мене:
ставив 40к на рагби натпреварот Ирска - Шкотска (7:8 беше резултатот за 2) коеф. 5,93=237 200
после решив да го штитам со нерешено, коеф. 20,75x15.000=311 250
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
na satelicka gi ima.na thor davaa neso ragbi ama ne mi teknuva bas na koj kanal.
 

dragansk

хелоу...
Член од
2 февруари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
4
не се замарам овој пат, ама да прашам дали кај тие што почнале има листа на останатите како што беше минатиот пат:)

со кој колку има покани
 
Член од
8 април 2008
Мислења
133
Поени од реакции
9
Stvarno ne se fer vise 5-6 dena ne se otvaraat klipovi mn se gejovi ovie od lockerz .
Како бе не се отвораат,јас и незнам баш многу за ова али клиповите кои што ги дава на првата страна и во ова PLAY се отвораат кај мене.

не се замарам овој пат, ама да прашам дали кај тие што почнале има листа на останатите како што беше минатиот пат:)

со кој колку има покани
ако мислиш на vk.com нема листа овај пат:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom