Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Член од
25 мај 2009
Мислења
56
Поени од реакции
1
z-listeri aj kazete ako znaete neso za restockot za ovoj mesec???
i na nekoj ako mu treba invajt neka mi prati pp!!!
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
ми дојде ајподот од 4тиот контест :) 2600 царина
 

DayAn

DayAn
Член од
4 февруари 2010
Мислења
43
Поени од реакции
0
ми дојде ајподот од 4тиот контест :) 2600 царина
Од тој што заврши на 30ти Јануари???

ми дојде ајподот од 4тиот контест :) 2600 царина
Кажи ми D-Wade, има ли сега на мк пошта информации за твојот код? И ако не е тајна од кој град си? И со здравје да се служиш со ајподчето :)
 

Rokerot

The Guitar Addict
Член од
30 април 2007
Мислења
218
Поени од реакции
20
Ми стигнаа 2та од 3тиот и 4тиот контест наеднаш.. По 2500 поштарна... Колку сум само не-радосен. :tapp:
 

Rokerot

The Guitar Addict
Член од
30 април 2007
Мислења
218
Поени од реакции
20
Нз , ме мрзи да видам дали има инфо.. whatever :tapp: Иначе од Гостивар, и нема да се служам, одма трчам на продавање, доста ми е првиот за служење. :helou:
 

DayAn

DayAn
Член од
4 февруари 2010
Мислења
43
Поени од реакции
0
Нз , ме мрзи да видам дали има инфо.. whatever :tapp: Иначе од Гостивар, и нема да се служам, одма трчам на продавање, доста ми е првиот за служење. :helou:[/QUO

Ти си знаеш голем си :) позз
 

StiFFy

Курминистратор
Член од
10 јануари 2010
Мислења
36
Поени од реакции
0
Мене ми стигна само од четвртиот натпревар денес...заедно со од Рокерот...па би требало и мојот од третиот да стигне многу на царина се задржија :S Само што проблемот лежи во тие 3000 денари стварно вреди...али кога ќе видат старциве...за толку “Мала“ работа 3000 денари...се мислат дали да те бркаат од дома!
 

DayAn

DayAn
Член од
4 февруари 2010
Мислења
43
Поени од реакции
0
Мене ми стигна само од четвртиот натпревар денес...заедно со од Рокерот...па би требало и мојот од третиот да стигне многу на царина се задржија :S Само што проблемот лежи во тие 3000 денари стварно вреди...али кога ќе видат старциве...за толку “Мала“ работа 3000 денари...се мислат дали да те бркаат од дома!
Aj StiFFy te molam kazi mi dali sega ima podatoci na mk posta za tvojot kod od cetvrtiot kontest poso eve veke pocnaa da stigaat kaj site a na mk posta nema podatoci seuste, kaj site li e uste no info ili ima nekoj problem so mojot kod? Aj pls ako ne te mrzi proveri i pisi. So zdravje da se sluzis so ipodceto :)
 

StiFFy

Курминистратор
Член од
10 јануари 2010
Мислења
36
Поени од реакции
0
Брат вака...ти ако чекаш на Македонциве да напраат нешто софистицирано си се заебал гадно...Не ми покажуа инфо...не дека ти солам надеж ама никогаш веќе да не си видел на таа најкилава страна...стигна до дома пратката ни И од инфо! само опушти се пратката ќе дојде...чим уште ми касни од трет контест...ѓабе ќе се замараш...или ќе стигне или нема да стигне трето нема! ако не ти стигне во рок од месец дена тогаш почни да се интересираш! Ае поздрав!!!
 

dragansk

хелоу...
Член од
2 февруари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
4
денес и кај мене стигна од контекстот што заврши на 30 јануар, 4ти е така?иначе поштарот денес помина и ми рече 2500 :S и го однесе во пошта, од таму треба да го подигнам.иначе уште нема инфо на пошта сеа за сеа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom