Linkin Park

shadow_rr

Resistance is Futile
Член од
8 јули 2006
Мислења
1.807
Поени од реакции
323
Не признавам бенд што изведуваат со миксета. Но имаат и неколку добри песни.
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Една од моите омилени групи. Многу ми се свиѓа албумот Meteora најубави песни имаат таму.
 

Etushko! :)

блажо <3 all
Член од
24 ноември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
1
Една од моите омилени групи. Многу ми се свиѓа албумот Meteora најубави песни имаат таму.
Метеора има најубави пени но и Hybrid Teory има навистина кул песни, а од Minutes to midnight не ми се свиѓаат многу
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Linkin Park добра група се и ги слушам нивните песни една од нивните најдобри песни можам да кажам дека е NumB.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Накај 5-6 одд. беа мој омилен бенд, ама тогаш не сум знаел баш за музика.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Не признавам бенд што изведуваат со миксета. Но имаат и неколку добри песни.
HAHA ... точно ...
глупав бенд со миксета ... а се рокери /металци /рапери ... што се и они незнат .. ?:uvo:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
HAHA ... точно ...
глупав бенд со миксета ... а се рокери /металци /рапери ... што се и они незнат .. ?:uvo:

А ти вака како доволно компетентен ќе не информираш дека станува збор за глуп бенд кој нема врска од музика :tapp:.
Ах, зини земјо голтни ме...
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Не му замеравајте на чоек,вероватно првото нешто од музика што го чул биле корн и се држи за нив ко дете за цреша...

Он топик

Метеора ми е омилен албум:)
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Метеора има најубави пени но и Hybrid Teory има навистина кул песни, а од Minutes to midnight не ми се свиѓаат многу
Minutes to midnight ме фасцинира на прво слушање, но по 5 мин ниедна песна не ми остана во глава. Значи промарушување им беше тој албум
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
0
Linking Park Rules najkef pesna za mene Num Encore mislam se vikase so Jay-z mislam ja peeja
 

DespaiR

Narc0tic
Член од
5 октомври 2007
Мислења
205
Поени од реакции
1
Дај бе прекините веќе со ваквиве теми.. Корн вс ЛП,Грин Деј вс ЛП,ЛП вс СОАД.
ОН ТОпик-Сите овие групи се пролазна работа.Почвиш да ги слушаш на 10 год. ги баталвиш на 13 и почнуваш веќе сериозни групи да слушаш.И преќините да се карате веќе.Лп биле подобри од ГД и незнам шо друго.Двете групи се пролазна работа ...
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
A be so vi e na vas....Linki Park znaat sto pravat...nema nekoj bend sto e pooriginalen od Linkin Park....Edinstven bend so vakov stil na muzika...a i so dosta originalni lirici..mislam edinstveniot bend kojsto ima spoeno ljubov i politika vo edna pesna....ZAKON :music3:
:uvo: :uvo: :uvo: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom