Linkin Park

Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
и двете групи ОК али за мене и врз мене повеќе влијание System of a down
 
Член од
24 мај 2005
Мислења
957
Поени од реакции
16
Линкин Парк не се група, не знам шо се...
СОАД се најбољи со Toxicity,System of a down и Steal this album, ова новото е срање, ебемти комерцијала
 

Saiya Jin

Dizzy Fingers
Член од
26 април 2006
Мислења
1.266
Поени од реакции
10
Abe LP rulz. Inaku tie se raspadnaa bidejki Mike si formira nova rap grupa( so me mnogu iznervira bidejki poradi taj glupio rap se raspadna edna od najdobrite grupi). Taa rap grupa se vika Fort Minor. Inaku koj kazal deka LP se cist rok ili cist metal?Oni se mesavina i mnogu ubava i originalna muzika pravat t.e. pravea.Bez dvoumenje LP se najdobri
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Линкин Парк

Незнам за вас но јас групава ја знам 2-3 години, мешавина од Рок , електронска музика и др. што може со задоволство да се слуша.. Сакам да го чујам вашето мислење за групава .
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Има тема за Линкин!
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Линкин Парк

Групава постои повеке години и верувам повекето од вас слушнале , сакам да го чујам вашето мислење за групава дали ви се свиѓа музиката што ја прават...
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Ne sum koj znae kakov fan na bendov, pa ne znam bas mnogu okolu niv, ali mene mi se OK, ima nekolku pesnicki sto mi se svigaat...
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
И јас исто како Emma не сум којзнае каков фан на Linkin Park, ми се допаѓаат онака некои песни.
Numb ми е омилена, после и Numb Encore кога ја извадија со Jay Z закон беше.
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
Porano mnogu gi slusav i gi znam site nivni pesni...mi se dopagaat zaso vo nekoi pesni se naogam i sebesi! Super se samo gi snema neso...
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Толку се вредни за 2 теми?
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.911
Поени од реакции
23.895
mRnO напиша:
Толку се вредни за 2 теми?
Мислам и повеќе теми дека се за нив отворени. Абе ало пред да отварате теми да ѕирневте малце а? Абе ај сфаќам да нема пост на темата од пред 6 месеци ама една позади друга се бре. Да бев модератор :sakas_ust
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
А шо е најтрагично е тоа што и самиот член Блајнд има пишано постови во некоја од претходните теми за линкин парк...склероза а бачко? Да ти ја пратам Мимоза да те среди? :)
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
Zikin Park se katastrofa, obicno wannabe bendce so cel da bide slavno...
 

Saiya Jin

Dizzy Fingers
Член од
26 април 2006
Мислења
1.266
Поени од реакции
10
So be wannabe bend zbores? Tie se EDINSTVENI so takov zanr. Zanrot im e Nu Metal/Hip Hop. Super muzika pravat a i imam procitano deka sega za nekoj mesec ke im izleze nov album.
P.S. ne se Zikin Park tuku Linkin Park
 

Kajgana Shop

На врв Bottom