La Liga Santander 2023/24

Шампион?

  • Барселона

  • Реал Мадрид

  • Атлетико Мадрид

  • Реал Социедад

  • Виљареал

  • Реал Бетис

  • зошто не сопрев после Атлетико?


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
29 април 2015
Мислења
4.059
Поени од реакции
3.843

Не знам дали е точна изјавава, ама мислам дека е. Ако е така браво за Агире, али ја сметам дека не беше.
Го направиа фудбалот балетански спорт, секој контакт фаул и пенал.
Мора да се сменат правилата околу овие работи.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.133
Поени од реакции
28.879
Навивачи на Атлетико и Барса се расправаат за лигата...убаво било вака како фан на Реал :coffee:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.139
Поени од реакции
16.651
Нема ни контакт мислам, можеби милиметарски со петицата ако го допре кога му излизга ногата ама мислам дека не. Јамал се фрли како покосен.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.133
Поени од реакции
28.879
Нема ни контакт мислам, можеби милиметарски со петицата ако го допре кога му излизга ногата ама мислам дека не. Јамал се фрли како покосен.
Се гледа на сликата погоре убаво дека се сопнува со десната нога од не доволно искосената трева која била 3 милиметри повисока.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.139
Поени од реакции
16.651
Атлетико утре на гостувањето на Памплона без :

Реинилдо
Савич
Кореа
Лемар
Депај
Бариос
Де Пол
Сојунчу

Плус Коке и Хименез штотуку вратени од повреда.

И после ќе дојди тука некој ќе речи амааа Чоло не разбира фудбал, избркајте го ...
Цела среќа што во одбраната имаме за оваа сезона замени инаку ќе играше назад профе Ортега.
Нека го заобиколат барем Гризман повреди оти тој ако рикни и толку ќе ни биди.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.236
Поени од реакции
5.159
Атлетико утре на гостувањето на Памплона без :

Реинилдо
Савич
Кореа
Лемар
Депај
Бариос
Де Пол
Сојунчу

Плус Коке и Хименез штотуку вратени од повреда.

И после ќе дојди тука некој ќе речи амааа Чоло не разбира фудбал, избркајте го ...
Цела среќа што во одбраната имаме за оваа сезона замени инаку ќе играше назад профе Ортега.
Нека го заобиколат барем Гризман повреди оти тој ако рикни и толку ќе ни биди.
Чоло не разбира фудбал, избркајте го ..
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.002
Поени од реакции
4.157
Или Стелтски кажано, дали Феликс даде гол како тогаш против Антверп?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom