Kurtlar Vadisi - Долина на волците

M

Moon Child

Гостин
Се надевам дека ќе си ја даваат по ред серијава ко што треба, а не да гледам една сезона сега, друга сезона дури другата година.
 
Член од
22 април 2011
Мислења
323
Поени од реакции
105
Во Турција во четврток 13 септември 2012 започнува новата 7 сезона на Долина на волците - Заседа ...
 
Член од
29 ноември 2010
Мислења
773
Поени од реакции
334
Во новата сезона(само шо испадна) Мемати е мртов,па фала богу шо ова не е точно и нема да го гледаме вој.

Изгледа ваа новава ќе биде последна сезона. Мемати и главниот на старците ги убија и новиов негативец некако ми изгледа многу опасно и веројатни ќе биде последен.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.368
Поени од реакции
25.099
Нова сезона почнува вечерва на Канал 5, а?
Спојлери во никој случај, ова го кажувам секоја година, така да и оваа важи истото. Знам колку некои сакаат да се пофалат дека се далеку понапред од тоа што се прикажува кај нас, ама ве молам воздржете се.
Пис. :love:
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Добро е гласовите останале а Абдуле го земал Тони Михајлоски (мислам Игор беше претходно). Интересно почнува новава сезона и се појавуваат нови ликови...
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.344
Поени од реакции
10.702
Не бе........џабе е. Со неписмена телевизија каде ќе одиме :facepalm::tapp: аматери, дебили.............измеѓу рекламите серијата ја даваат. Плус секоја епизода завршува во ниеден момент и тоа со реклами па се враќаат по 10 минути само за да кажат дека е завршена епизодата и што ќе имало во наредната :facepalm::mad:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ~A~
M

Moon Child

Гостин
Ич не ми одговара терминот :( Почесто сум втора смена на работа до 10 тогаш кога почнува. Ништо, не ја загледав оваа сезона (n)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ~A~

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Znaci sega merev bez reklamite serijata trae pola cas nekade , pa sramota e ova be !!!!!!!!!
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ~A~

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.344
Поени од реакции
10.702
Дајте некоја страна за гледање на епизодите. Ми треба за да најдам една музика. Или па уште подобро ако некој ја знае музиката............онаа кога Кара влезе во обвинителството за да го убие Кешифоглу. Ја даваа и кога требаше Ерсои да го убие премиерот во тие куќите таму а и порано ја имаат давано
 

Kajgana Shop

На врв Bottom