Kajgana Shop (shop.kajgana.com)

Член од
3 март 2020
Мислења
2.413
Поени од реакции
5.063
На MicroSD картичката се снима материјалот, не се поврзува со никаков претплатнички број.
- Доколку е на подалечна локација каде што нема интернет, при некаков настан, секогаш можеш да ја извадиш картичката и да го прегледаш снимениот материјал на друг уред. Или опционално, да ја поврзеш камерата на инетрнет (на пример преку Mobile Hotspot) и да го прегледаш материјалот.
Мислам дека со овој дел ми одговори на прашањето, благодарам. :)
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Пофалба за професионалноста, без проблем стигна нарачката за два дена.
Нарачав претходниот четврток попладне, веќе во понеделник ја добив, баш на време за внука ми да си го добие точачето за роденден. Само продолжете така.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.174
Поени од реакции
34.305
Пофалба за професионалноста, без проблем стигна нарачката за два дена.
Нарачав претходниот четврток попладне, веќе во понеделник ја добив, баш на време за внука ми да си го добие точачето за роденден. Само продолжете така.
Ти благодариме и тебе за споделување на искуството со нашата продавница @kazioX :)

Сакам да ве информирам дека од денес е достапна и опцијата за купување на производи на рати, со рок на отплата до 24 месеци.
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
270
Поени од реакции
190
Страната ви е супер,само еден предлог од мене
На сликата што ја пуштив доколку може да се тргне опцијата (менито) кај што пишува сите категории да си остане целото поле search само... Бидејќи од левиот агол горе менито све си е скоцкано веќе како што треба...

Screenshot_20210410_100133.jpg

Поздрав
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.174
Поени од реакции
34.305
Страната ви е супер,само еден предлог од мене
На сликата што ја пуштив доколку може да се тргне опцијата (менито) кај што пишува сите категории да си остане целото поле search само... Бидејќи од левиот агол горе менито све си е скоцкано веќе како што треба...

Прегледај го приврзокот 291492

Поздрав
Да не дојде до забуна, категориите во полето за пребарување се наменети за пребарување во одредени категории. Ова е корисна опција и нема поента да се отстрани - секоја продавница треба да има можност да пребаруваш по категории :)

Менито (трите цртки од лева страна) е за директен пристап до категориите.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.174
Поени од реакции
34.305
Мислев некој заљубено ми ставил на пост, тоа кајгана ме прашува кога последен пат сум си купила нешто за мене :(

Вчера.
Штикли си купив, многу се убави.
Со здравје да ги носиш, тури слика да видиме :)
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.419
Поени од реакции
4.249
Не е предлог....повеќеќе како....преференца....
Би било фино да апдејтувате селекција....барем на алати
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.174
Поени од реакции
34.305
Не е предлог....повеќеќе како....преференца....
Би било фино да апдејтувате селекција....барем на алати
Фала :) Постојано работиме на зголемување на понудата. Последно што додадовме од алати е гарден програмата, која може да ја погледнете тука и за која на одредени производи има и до 30% попуст:


Доколку ти фали конкретен алат, слободно предложи кој да го воведеме, па ќе се обидеме да го додадеме во понудата :)
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.419
Поени од реакции
4.249
Фала :) Постојано работиме на зголемување на понудата. Последно што додадовме од алати е гарден програмата, која може да ја погледнете тука и за која на одредени производи има и до 30% попуст:


Доколку ти фали конкретен алат, слободно предложи кој да го воведеме, па ќе се обидеме да го додадеме во понудата :)
Немам некој специфики, ама би било супер експанзија на понудата за алат за електрика, метал, дрво и камен/бетон...
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.174
Поени од реакции
34.305
Го збогативме каталогот со нови производи:

Наскоро, ја пуштаме во етер и Android апликацијата :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom