IPHONE 5S ЗАКЛУЧЕН СО ICLOUD

Член од
6 април 2013
Мислења
83
Поени од реакции
40
со оглед на тоа дека Ќељав не ми врати ништо во ПП, очигледно е дека трола и тресе зелени... значи нема чаре за bypass iOS ID & pass...
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
27
Поени од реакции
3
И сега има или нема чаре за заклучен 5с со ај клауд? Јас имам два телефони од англија едниот мислам дека е со ај клауд а другиот не. Ако има некој што може да ги отклучи ве молам пишете во инфо.
Фала однапред.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.822
Поени од реакции
2.913
Не може да се отклучи ајклауд освен сопственикот со своја глава има пасворд и се отклучува .Друг начин нема .


Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
 
Последно уредено:
Член од
14 февруари 2013
Мислења
579
Поени од реакции
698
Не се лажете со такви глупости. ICloud не се отклучува.
До тие што сеуште мислат дека се отклучува после волку уверувања и пишувања на форум, одете и дајте му пари на некој што ве лаже дека може. Ама платете му дебело онака, пошто такви генијалци треба јако да ги наградите :pusigo: :D
 

Keljav

baram zena - test kujna
Член од
8 март 2009
Мислења
1.372
Поени од реакции
309
Не се лажете со такви глупости. ICloud не се отклучува.
До тие што сеуште мислат дека се отклучува после волку уверувања и пишувања на форум, одете и дајте му пари на некој што ве лаже дека може. Ама платете му дебело онака, пошто такви генијалци треба јако да ги наградите :pusigo: :D
Лекот за ајклауд е во Тетово и Приштина ! Само треба да се распрашаш и да го најдеш чоекот.
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Абе ајде.. Мењаат матични.. Друг лек нема.

Sent from my MI 4W
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.822
Поени од реакции
2.913
Праваат тие од тетово и приштина со цена околу 100евра и после еден месец и пак заклучен така да не вреди


Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
 

Keljav

baram zena - test kujna
Член од
8 март 2009
Мислења
1.372
Поени од реакции
309
А бе кој сака нека веруе кој сака нека не веруе
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Имаат цака веруј. На тој од приштина му понудиле и пари за хакот.
Чекај сега неможеш мене да ми кажуваш, постојат цаки точно, и траат неколку недели или месец дена, додека ЕПЛ не ги регистрира, потоа ги БЛОКИРААТ тие телефони поточно ИМЕИ-то, и телефонот можеш у гз да си го пикнеш после :)
Тоа е тоа,сакаш верувај сакаш не..:icon_lol:
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Имаат цака веруј. На тој од приштина му понудиле и пари за хакот.
Зошо лажете поштен свет не ми е јасно или уште помалку која е твојата придобивка од тоа.

Во првиот пост знаеш дека само како се вика уствари е познаник на твој другар од скопје, за неколку поста подолу да знаеш и кој број гаќи носи, колку камиони има, дека има бизнис у норвешка, дека студирал на мит....

НЕМОЈ БРЕ да лажеш ако имаш малку самопочит кон самиот себе си....не кон другиве форумџии.

НЕМА ТРАЈНО РЕШЕНИЕ ЗА ОТКЛУЧУВАЊЕ Ајфон на АЈклауд.... днд
 

Kajgana Shop

На врв Bottom