Rickyyy
Поени од реакции
704

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Нејќев да пишам на темана ама машки во такви ко шкони ми делуваат :D исто е и кај женските а ме знаат на форумов дека сум спортски кежуал тип и чим ја облакам штикли а не облакам такви, секој може :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Rickyyy
  Rickyyy
  Rickyyy
  Хахаххааа баш ко шкони. Да го видиш колегава таков е дебел, и стандард тоа без чорапа на гола нога....еспадрилче тааак.. :D
  А и пошто ретко се бања и замирисува...можеш да ја замислиш комбинацијата.

  Ако мене ме прашуваш, погрда обувка од тоа за машко дефинитивно не постои.
  А за девојките немам коментар. Секоја втора е во балетанка. Како да се единствените секојдневни обувки во државава....
  Rickyyy
  Rickyyy
  Te mrzi da citas? hhh :D
  15-20 minuti negde otprilika...so inspiracijata toa utro.
  dzesika
  dzesika
  Ne be kakvo mrzenje ehee :-D
  Mislam deka treba politicar da bides hahah
  But it doesn't matter dobar govor, ela, objasni im na decava...amateri :-D
  Rickyyy
  Rickyyy
  Fala, fala :D
  Drago mi e sto ti se dopadna moeto mislenje.
  Aaa za politicar treba da se naucam dobro da lazam i da kradam haha
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom