IPHONE 5S ЗАКЛУЧЕН СО ICLOUD

S

staycalm

Гостин
А дали има некаква шанса за 4s, значи не е краден телефонот, со документи е со се, не си ги знае логин податоците за iCloud. iOS 8.1.2
 
Последно уредено од модератор:
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Не пости начин значи , освен ако не се сетиш на меилот и пасвордот.
 
Член од
13 октомври 2010
Мислења
31
Поени од реакции
3
Може да се тргне icloud. Сега за сега е од 150 до 180 евра цената, зависи само дали има порака од сопственик итн... Треба да се провери по имеи
 
Член од
6 април 2013
Мислења
83
Поени од реакции
40
Зошо лажете поштен свет не ми е јасно или уште помалку која е твојата придобивка од тоа.

Во првиот пост знаеш дека само како се вика уствари е познаник на твој другар од скопје, за неколку поста подолу да знаеш и кој број гаќи носи, колку камиони има, дека има бизнис у норвешка, дека студирал на мит....

НЕМОЈ БРЕ да лажеш ако имаш малку самопочит кон самиот себе си....не кон другиве форумџии.

НЕМА ТРАЈНО РЕШЕНИЕ ЗА ОТКЛУЧУВАЊЕ Ајфон на АЈклауд.... днд
Да не лаже поштен свет? Па сите тука се со украдени Ајфони а ти викаш поштени биле? Колку што е баба ми невина толку и они поштени! :D
 
Член од
3 мај 2015
Мислења
206
Поени од реакции
180
А зa делoви дa се прoдaде немoже? Ајфoн 6 имaм сo aјклaуд зaклучен кoлку мoжaм дa земaм aкo гo прoдaдaм зa делoви...
 
Член од
6 март 2012
Мислења
47
Поени од реакции
12
Има решение ако е ios 7.0 веќе има понудено решение за отклучување, можете да пробате да инсталирате прво софтвер помал од верзијата 7,1 па да отклучите. Iphone 6, нема шанси..[DOUBLEPOST=1453668682][/DOUBLEPOST]
А зa делoви дa се прoдaде немoже? Ајфoн 6 имaм сo aјклaуд зaклучен кoлку мoжaм дa земaм aкo гo прoдaдaм зa делoви...
Иди прашај по мобилариве MobileX во кисела вода знам земаат, е сеа цена не знам од прилика сигурно ќе биде над 130 евра.
 
Член од
3 мај 2015
Мислења
206
Поени од реакции
180
Има решение ако е ios 7.0 веќе има понудено решение за отклучување, можете да пробате да инсталирате прво софтвер помал од верзијата 7,1 па да отклучите. Iphone 6, нема шанси..[DOUBLEPOST=1453668682][/DOUBLEPOST]

Иди прашај по мобилариве MobileX во кисела вода знам земаат, е сеа цена не знам од прилика сигурно ќе биде над 130 евра.
A kade potocno se napga mobileX znaes? Poz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom