IPHONE 5S ЗАКЛУЧЕН СО ICLOUD

Член од
3 мај 2013
Мислења
16
Поени од реакции
0
дали некој може да ми помогне за ваков iphone.... дали може да се отклучи????
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.822
Поени од реакции
2.913
Штом е на аклауд тогаш ништо од тоа освен ако имаш пасвордот инаку ,,цигла,, е.
 
Член од
6 јануари 2009
Мислења
509
Поени од реакции
72
Неможе во рековери мод да се влезе и да се прочепка нешто ?
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.822
Поени од реакции
2.913
И тоа не може ДФУ е друга работа,а не да хакнеш пасвордот.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Фрли го друже, ништо неможеш да направиш.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.822
Поени од реакции
2.913
Најубаво врати го на сопственикот ионака ништо не им правиш освен ако го продадеш за делови ама преку истрага полиција ќе ти тропне на врата :ROFLMAO:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Најубаво врати го на сопственикот ионака ништо не им правиш освен ако го продадеш за делови ама преку истрага полиција ќе ти тропне на врата :ROFLMAO:
Abe gotovo, FBI ke mu dojde na vrata za Iphone eden.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Епа кога сакате крадени телефони од странство да купувате така нека ви е. Ама мислам дека пуштено е отклучување. Само што верзијата на софтвер треба да биде пониска од 7.1. Треба џеилбрејк да се направи, нема да може да симнувате апликации од AppStore. И треба на вклучување да се појави јаболкото со усб кабел под него.
Заебанција до Франција. Гледам има по огласи по 3-4.000 денари бараат за отклучување. Некој го бара телефонот да му го дадеш кај него да биде цел месец (со кој памет...ц ц ц ц) друг вика за пола саат итн...
Ама којзнае дали овие нашиве партизани недочитани што пуштаат огласи ќе знаат да го направат. Јас ова го читав на странски форум.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Фрли го кај нас тешко некој да ти го отклучи. :D Гледам по интернет има софтвер за отклучување.
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
sansi nemas...osven po nekoe cudo sopstvenikot sam da go otkluci po greska.....
 
Член од
6 јануари 2009
Мислења
509
Поени од реакции
72
Дај го на циган пазар/бувљи иако по имево ми се чини ко од таму да си без навреда :D
 
Член од
25 ноември 2013
Мислења
1.634
Поени од реакции
1.489
Најубаво врати го на сопственикот ионака ништо не им правиш освен ако го продадеш за делови ама преку истрага полиција ќе ти тропне на врата :ROFLMAO:
На девојка ми и украдоа ајфон 4(стар 1 месец) пред 3 години и тоа у лондон,на улица кај што има камери,пријавено у полиција и све то,ни најдоа телефон ни го фатија крадецот,среќа и беше осигуран.а овие нашиве цајкани не знаат ни што е ајфон ,не па да најдат :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom