House of Cards

Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
@Redhead @Elena Salvatore
Фала на сугестиите да ја продолжам серијава. Изгледав 3 епизоди и ќе ги гледам 2те сезони. Не ми е нешто WOW, требало да биде малку понеизвесна ама сепак вреди да се гледа.
 
R

Redhead

Гостин
@Redhead @Elena Salvatore
Фала на сугестиите да ја продолжам серијава. Изгледав 3 епизоди и ќе ги гледам 2те сезони. Не ми е нешто WOW, требало да биде малку понеизвесна ама сепак вреди да се гледа.
Мило ми е дека ќе продолжиш да ја гледаш и сигурна сум дека ќе ти стане многу поинтересна со тек на време. :D
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Фала на сугестиите да ја продолжам серијава. Изгледав 3 епизоди и ќе ги гледам 2те сезони. Не ми е нешто WOW, требало да биде малку понеизвесна ама сепак вреди да се гледа.
На почеток е тешка за гледање и разбирање посебно ако не си запознаен/а со американската политика, како и да е со текот на епизодите ќе ти станува се подобра серијата
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
На почеток е тешка за гледање и разбирање посебно ако не си запознаен/а со американската политика, како и да е со текот на епизодите ќе ти станува се подобра серијата
Запознаен сум со нивната политика и не ми е проблем да ја разберам, само осеќам дека во секоја епизода фали малку повеќе неизвесност, не успеаа да ме изненадат ниеднаш во 4 епизоди.
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
Леле се рaзoчaрaв oд серијaвa пoсле денешнaтa епизoдa (сезoнa2епизoдa11). Френк, женa му и тoј oд oбезбедувaњетo у трoјкa. Пa уште прикaжaa кao се лaпaaт гoведaтa. Претерaa филмoвиве oд зaпaдoв сo тoa фoрсирaње и дaвaње тoлкaв публицитет нa педерите. :mad:(n):гомце:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
И, за кој сте, за Американците или за Русите? :)
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Добар трејлер за 3та сезона. Кевин Спејси и Робин Рајт се полн погодок.
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Леле се рaзoчaрaв oд серијaвa пoсле денешнaтa епизoдa (сезoнa2епизoдa11). Френк, женa му и тoј oд oбезбедувaњетo у трoјкa. Пa уште прикaжaa кao се лaпaaт гoведaтa. Претерaa филмoвиве oд зaпaдoв сo тoa фoрсирaње и дaвaње тoлкaв публицитет нa педерите. :mad:(n):гомце:
(n)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Па ги нема никаде епизодиве, барем засега.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom