House M.D

Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Штета, искрено мене мие омилена серија и носталгија ме фаќа :D
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Почнав пак да ја гледам, 5та епизода. Хју Лори, каков глумец, колку ме напињаше првиот пат кога ја глеав на почеток, овој период и после од епизода во епизода, се' пофасцинантен и пофасцинантен.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.703
Поени од реакции
27.655
Почнав пак да ја гледам, 5та епизода. Хју Лори, каков глумец, колку ме напињаше првиот пат кога ја глеав на почеток, овој период и после од епизода во епизода, се' пофасцинантен и пофасцинантен.
Nevar forget
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.368
Поени од реакции
25.099
@Peja989 да ти влезам додека се тушираш може?
Надвор сонце таман да одам кафе да пијам да видам шојмат низ град, гледам Хаус темата одново.
Стојам на раб на бродолом сум и најверојатно ќе галам мачки од контејнери. :place::place::place:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
@Peja989 да ти влезам додека се тушираш може?
Надвор сонце таман да одам кафе да пијам да видам шојмат низ град, гледам Хаус темата одново.
Стојам на раб на бродолом сум и најверојатно ќе галам мачки од контејнери. :place::place::place:
Samo sto se istUsiraf, ela ako sakas nokti ce sejcam :icon_lol:
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.841
Ехееее сум го подзаборавил крајот. Фала ти што ме потсети.
Хаус која легенда е.....

Enjoy yourself it's later than you think
Enjoy yourself while you're still in the pink
The years go by as quickly as a wink
Enjoy yourself, enjoy yourself
It's later than you think

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Серијава :( секоја епизода има гадна ебана поука. Од смешните моменти, врвот ми беше со сипаниците, кога бараа преведувач од холандски и Хаус најде онлајн курва. Ја прашуваа курвава патофизиологија да им преведува :pos:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Абе кај ти текна на таа епизода хахахахахахаха
Иначе, страшна серија, страшна а еден другар ми вика „абе глупа е, секоја епизода он ја решава мистеријата, БРАВО“

Како да му објаснам дека поентата не е баш во тоа што он секогаш ја решава мистеријата? :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom