HIM

E

`EsCaPe`

Гостин
пиес: технички невозможно е да ги споредуваш виле со оној од авенџ. Виле ко прво е школуван вокал а овој пее ко цел живот да пати од неизлечиви синуси.

ако беше ова наменето за мене сори за споредбата:smir: ..
..ама морав ме испровоцираа:)...тепам бе за ХИМ , тепам:):)
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Донаааа, е сеа ме разочара.. забрај за цд-то од Авенџд на роденденот :pos:
Абе дај не ме заебавајте.. зборите колку сакате, ама Мет има убав глас..тоа да ви е јасно .. :smir:
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Душе факт е дека Виле боље пее и знае да те погоди и да те расплаче и сВе остало ..ме сфаќаш ?
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Сфаќам.. те сфаќам, само што не си у право.. секој има различно мислење. Ја па истото го мислим за Мет... не можеш да ми го споредуеш Мет со Виле.. те молим..
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Сфаќам.. те сфаќам, само што не си у право.. секој има различно мислење. Ја па истото го мислим за Мет... не можеш да ми го споредуеш Мет со Виле.. те молим..
Убо си кажа Брн , Виле има школуван глас , а и не сакам да споредувам више ..ова е тема за ХИМ..
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
ако беше ова наменето за мене сори за споредбата:smir: ..
..ама морав ме испровоцираа:)...тепам бе за ХИМ , тепам:):)
Вие читате нешто уопште аман:jaj: сакав да кажам дека виле пее подобро аааа уатевр.
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Вие читате нешто уопште аман:jaj: сакав да кажам дека виле пее подобро аааа уатевр.
читам да , и знам дека сакаше да кажеш дека Виле пее боље ..само помислев дека ти смета споредбата .:smir:
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Пее подобро..жими...... аман еј! :pos:
Ај сеа.. како деца ќе се караме .. овој е подобар оној е подобар.. ДОСТА ! ГОТОВО !
Продужите за ХИМ да си зборите
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Аууу еј.. не можам, не можам да претраам бе па.. убав нека биде гласот од Виле ајде.. ама што е толку па лошо во гласот на Мет ?
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
Аууу еј.. не можам, не можам да претраам бе па.. убав нека биде гласот од Виле ајде.. ама што е толку па лошо во гласот на Мет ?
Стерео-типичноста, квази рокерското итн итн.
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Не е тема за Авенџед и за Мет ..озбилно ..ја почнав прва , знам , извинете , ама нема смисла..ајде за ХИМ :):)
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Абе вие само со расправате ова е тема за Хим не забегувајте :>) BTW пуштивте некој е-маил на нивниот Web што ви го дадов ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom