Heroes

Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Не знам дали тоа е пропуст, немам забележано, но имам забележано мнооогу други дупки. Пр: Кога Дафни е без моќ во 10 и 11 епизида, не може да оди, како тогаш одеше во киното во Берлин кога the Haitian им ги блокираше моките на неа и на Хиро?
Изгледа тоа со патериците го измислиле отпосле како би вовеле нешто што објаснува зошто Дафни прифаќа да работи за "Линдерман" и како станала крадец бла бла бла...

А за time travel plot holes изгледа најдоа решение. Таа моќ повеќе не ја поседува никој.
Ja kolku sto znam Dafne e vo kinoto i Haikanecot im gi blokira mokite i tamu e bez moki. Ovde nema propust.
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Ja kolku sto znam Dafne e vo kinoto i Haikanecot im gi blokira mokite i tamu e bez moki. Ovde nema propust.
da ali poslem za vreme na zatemnuvanjeto taa e so cerebralna paraliza t.e delumno nepodvizna.
a vo kinoto taa e na svoite noze i koga Haikanecot paga taa im pobegnuva.
gledas kaj e propustot.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
da ali poslem za vreme na zatemnuvanjeto taa e so cerebralna paraliza t.e delumno nepodvizna.
a vo kinoto taa e na svoite noze i koga Haikanecot paga taa im pobegnuva.
gledas kaj e propustot.


Да точно и јас го видов тоа...Знам за што зборуваш..
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
pa nie sme -12 casa t.e ovde e 19.05 tamu e 07.05 sabajle
toa e deka treba da cekame do utre na ova vreme za torrent so sideri..
 
Член од
28 јануари 2009
Мислења
49
Поени од реакции
4
ne do 3 tuku ni vtorata ja nemaat pusteno..
па што ни е гајле тука е интернетот. Првата епизода од Volume Four:Fugitives е за неколку часа поточно за 7 часа сега видов па кој сака утре во 6:00 може да ја гледа директно.
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
па што ни е гајле тука е интернетот. Првата епизода од Volume Four:Fugitives е за неколку часа поточно за 7 часа сега видов па кој сака утре во 6:00 може да ја гледа директно.
jas bas sakam da ja gledam epizodata da ne imas direkten link ili po eztv.it da vidam da nemat nekoj apdejt ili link za live streaming
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Стрпите се до утре :), се надевам дека е добра епизодата да ми даде причина да ја догледам до крај сезоната...
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Стрпите се до утре :), се надевам дека е добра епизодата да ми даде причина да ја догледам до крај сезоната...
pa i taka treba utre da idam da si napravam analizi na krvta pa u 6 sabajle ke si dogledam inace po sneak peak-ovite prvata epizoda izgleda silen pokazatel deka 4 sezona ke bide najdobrata sezona dosega.
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Ја гледав првата епизода од Volume Four:Fugitives И таман е.
Моментално ја спуштам
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
дечки никако да најдам торент брз :smir:
се некои без сидери
ако има некој на пп плис
баш ми се гледа :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom