GTA IV

Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
До кракот било, средив, големо фала на DONGO...
Ѕверска е играта, и повеќе од задоволен сум. :)
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
Дај пратете некое скринче бе да исплакнеме очи ние што неможеме да ја играме играва :pehar:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Ова пачов ме заеба гадно ,,,го изгубив звукот на играта само музика се слуша коли и нико не се слушаат, да не знае некој како да го uninstaliram?
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Што мислите ќе може ли да ја играм играта:
процесор:Duo-core 2x 2.5gh
рам:2 гб
графичка:Nvidia GeForce 8400 512 mb:toe:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Ова пачов ме заеба гадно ,,,го изгубив звукот на играта само музика се слуша коли и нико не се слушаат, да не знае некој како да го uninstaliram?
Мислам дека неможе, така да земи Реинсталирај ја играта
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ај океј.

Вака сега,имате минимална конфигурација напишана на над 400 сајтови на нетов,ќе си пишете на гугл,ќе си најдете и споредите со вашиот PC.
Ако треба индивидуално за секој,ќе се уништи темата...

Така да,дискутирајте за играта,пачот и перформансите,а не за хардверски компоненти :wink:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Damn It ! И кај мене се заеба играта со пачот ...:nesvest: , сеа ќе мора све од поново ... Не се слушаат возилата, ингејмот ништо, не ми се покажува муниција. Само радиото се слуша.:bravo:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Damn It ! И кај мене се заеба играта со пачот ...:nesvest: , сеа ќе мора све од поново ... Не се слушаат возилата, ингејмот ништо, не ми се покажува муниција. Само радиото се слуша.:bravo:
Не избрзувај да ја реинсталираш цела игра,само излези од играта и пак влези се ке ти се среди , мене така ми се среди звукот ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom